Gorące komentarze i opinie na temat tego, co się w szerokim świecie dzieje
By Dobry
#271860 Reichenbach złożył doniesienie na Moscona na policję i do UCI, iżby miał intencjonalnie go popchnąć i przewrócić w odwecie za "akcję antyrasistowską". Podobno są świadkowie potwierdzający wersję Reichenbacha
Ciekawe, jak to się potoczy. Gianni się wypiera i mówi, że Szwajcara nawet nie zna (no, że nie rozmawiał z nim nawet). Fakt, że jest głupek i łobuz, ale że aż tak? Sprawa może być dość mocno bulwersująca i dla światka kolarskiego nietypowa. Toteż pozwoliłem sobie otworzyć adekwatny temat.
Może Leopejo będzie monitorował? W końcu jest na miejscu :)
By allez
#271873 Oskarżenie o rasizm, klamka na MŚ i teraz to. "Nieźle" jak na jeden sezon.
Oby "gorącą głową" nie zmarnował w jakiś sposób swojego potencjału.
By Zbig
#271877 Na razie mamy wersję zdarzeń Reichenbacha (plus jego doniesienie do UCI i na policje) a już na licznych forach Moscon został osądzony przez "sprawiedliwych" użytkowników internetu ;)
Nie bronię kolarza Sky, ale nie jest też żadną tajemnicą że od sprawy Rezy obaj zawodnicy za sobą nie przepadają..
By grzesiek00
#271881 Dlatego napisałem "jeśliby". Natomiast nie wiem czy Reichenbach leciałby na policję gdyby sobie to zmyślił. W każdym razie poczekajmy oczywiście jaki będzie finał tej sprawy.
By ciacho
#271894 Moim zdaniem sztucznie wyolbrzymiona sprawa.
Powinni sobie wyjasnic miedzy soba a nie wydawac jakies internetowe oswiadczenia.