Porozmawiajmy zatem o kolarstwie...
By lukaszsokol
#266261 Tylko ze Rafał startuje w Słowenii gdzie może dużo punktów zdobyć i w tym roku jako lider na TDF co może też dać znacznie więcej punktów niż w zeszłym roku, a taki Sagan raczej więcej punktów nie zdobędzie.
By przemoe
TomAsz napisał(a):ale nie odpadną mu punkty za Igrzyska, gdzie nie startował.

Abstrahując, od tego, że Polakom to robi - te punkty powinny być wyjątkowo ważne 4 lata, w końcu nie da się ich bronić co roku.
By ciacho
#269330 Ciekawe jest to że Michał ma nadal (relatywnie) niedużo zwycięstw, ale są to praktycznie same skalpy z najwyższej półki
By mar3210
#269859 Tygodniówki wielkiej chwały nie przyniosą. Myślę że program startu w przyszłym roku i za dwa lata będzie podobny do tegorocznego. Na pewno do wygrania jest LBL i Lombardia. Do tego Strade Bianche i Amstel wręcz stworzone dla Kwiatka.
Później będzie można się zastanowić czy jazda w górach jest już na tyle dobra żeby końcówkę kariery poświęcić na GT czy spróbować swoich sił na brukach.
By Dobry
mar3210 napisał(a):Tygodniówki wielkiej chwały nie przyniosą. Myślę że program startu w przyszłym roku i za dwa lata będzie podobny do tegorocznego. Na pewno do wygrania jest LBL i Lombardia. Do tego Strade Bianche i Amstel wręcz stworzone dla Kwiatka.
Później będzie można się zastanowić czy jazda w górach jest już na tyle dobra żeby końcówkę kariery poświęcić na GT czy spróbować swoich sił na brukach.

Kwiatek to ma dobrze. Wszyscy lepiej wiedzą, co ma ze sobą robić ;)
(jakby co, w pełni zgadzam się z kolegą!)
By Dobry
#272470 Możliwe, że sekwencja o Kwiato-supergregariodilusso już nieaktualna. To co, lider na Tour?
By mar3210
Dobry napisał(a):Możliwe, że sekwencja o Kwiato-supergregariodilusso już nieaktualna. To co, lider na Tour?

Poczekajmy czy w ogóle będzie jakaś dyskwalifikacja bo mam przeczucie że prawnicy Sky sobie poradzą. Jeśli im się nie uda to będzie przynajmniej szansa na jakieś etapy.
Wiecie może czy Kwiato ma astmę?
By zulu
mar3210 napisał(a):Wiecie może czy Kwiato ma astmę?

Proszę.... Też chcę to wiedzieć.
Jeśli ma to chyba skreślę go z mojej drużyny w zabawie prowadzonej liiio. Będę się bać o jego wyniki :razz:
By HeliosHook
#272673 Podobno tak się prezentuje:

03.03 Strade Bianche
17.03 Milano-Sanremo
01.04 Ronde van Vlaanderen - Tour des Flandres
15.04 Amstel Gold Race
18.04 La Flèche Wallonne
22.04 Liège - Bastogne - Liège
By szymo58
#272674 Hmmm. Raczej watpie by zaczynal tak pozno sezon dopiero w marcu nikt praktycznie z zawodnikow tak nie wchodzi w sezon I odrazu w wazny wyscig jakim jest Strade Bianche bez przepalenia nogi...

no ale nie ma co trzeba czekac na oficjalne potwierdzenia bo narazie nie widze by gdzies SKY podawalo takie informacje wiec kto wie...
By liiio
HeliosHook napisał(a):Podobno tak się prezentuje:

03.03 Strade Bianche
17.03 Milano-Sanremo
01.04 Ronde van Vlaanderen - Tour des Flandres
15.04 Amstel Gold Race
18.04 La Flèche Wallonne
22.04 Liège - Bastogne - Liège

Ta są dane z PCS, oparte na przypuszczeniach .
Nie biorą pod uwagę mniejszych wyścigów.
By HeliosHook
#272677 To co wskazałem, to cele na pierwszą część sezonu - zgodnie z informacjami PCS. Z reguły Michał zaczynał w lutym, od hiszpańskich jednodniówek po czym brał udział w Volta ao Algarve. Jednak w zeszłym roku rozpoczął od etapówki wokół Walencji i później portugalskie Algarve. Jak widać przyniosło to niezły efekt.