Szukam koszulek!!

Czy zna ktoś stronę internetową lub zna firmę gdzie można zamówić koszulkę kolarską z wybranym przez siebie tekstem i obrazkami :question:

www.questsport.pl

vergesport.pl/

Firma Verge jest firmą produkującą jakościowo dobre stroje, ale nie polecam jej, ponieważ Verge przyjmuje zamówienie od minimum 25 sztuk. Firmy które przyjmują minimum od 20 sztuk to:
•Verge
•Vitesse
•Top Print

Polecam Quest, ponieważ przyjmuja indywidualne zamówienia i ich wyrodby sa tanie.

A czy ktoś z forumowiczów ma osobiste doświadczenia z którąkolwiek z tych firm? Bo na innych forach (nie pamiętam dokładnie gdzie) czytałem różne opinie o firmie Quest. I bynajmniej nie było tam samych superlatyw. Jeżeli macie jakieś doświadczenia z ww. (lub innymi) firmami to liczę na waszą pomoc.
Pozdrawiam :exclamation:

Jeśli pytasz o jakość “wyrobu” to nie polecam Vitesse, dla zawodnika - tandeta!
Quest już lepiej ale szybko sie rozpadają, oczka, nitki itp… płuki nowe to niczego sobie, powiedziałbym tak, mała żywotność…
Verge bezapelacyjnie (jak dla mnie) najlepsze! Robią porządne ciuszki!
Ta ostatnia fima nie jest mi znana, więc się nie wypowiem…
Chyba omówiłem, te co zostały wymienione…
Jeszcze jest kwestia dla kogo bedą przeznaczone te storje, dla turystów czy zawodników…

To jest moja opinia, może miałem pecha i natrafiłem na trefne wyroby, ale z drugiej storna dobra firma nie pozwoli sobie na wpadke z wkładką, która wchodzi na brzuch a po reklamacji wszyta prawie na plecach… Jeśli cena nie gra roli, a priorytetem jest wygoda i komfort to osobiście brałbym Verge.

Pozdrawiam

Ale jest jeden problem, że w Verge przyjmują zamówienie od 25 sztuk.

No właśnie i to jest wada której raczej nie da się przezwyciężyć więc pozostają gorsze wyroby :frowning: ale w mniejszej ilości:)

Co do firmy Quest…
Na forum zaprzyjaźnionego teamu MTB zapytałem kto im szył koszulki, jak przebiegała realizacja zamówienia, jaki był koszt, etc.

Oto odpowiedź:

Chyba nie muszę tego komentować :wink:

Tak na marginesie, to Quest to chyba firma matki Włoszczowskiej, nie? :smiley:

Tak, to ich rodzinny interes - Maja też się tam udziela

Ja jeżdżę w strojach questa. Mam je od pół roku i jak zarazie jestem z nich zadowolony. Z kontaktem z firmą quest także nie miałem żadnych problemów.

A ile strojów zamawiałeś :question:

dokładnie nie pamiętam, ale około 10 kompletów.