1. seria PP

Kto wybiera się do Strzelec Krajeńskich?
Czytając temat “KŁOMNICE 2007” spostrzegłem, że niektórzy wybierają się do Ciechanowa… Napiszcie klubami gdzie zamierzacie startować ,-)
Pozdrawiam

My Ciechanów czyli Piaseczno

Jaki klub? Wszytkie ketegorie?
Oczekuję na pełniejsze odpowiedzi ;] Bo samo “my” mówi bardzo mało…

Kiedy jest 1. seria?

Najbliższy weekend…

jedna rzecz, for1second co ciebie to wogóle obchodzi gdzie kto jedzie :question: Boisz się, że cibie złoją i punktów nie zdobędziesz :question: Nie spalaj się, tylko lepiej trenuj przed tym pucharem.

Ale kara poszła :laughing:


To rześ się po mnie przejechał ,-)

No bo w sumie to prawda. Jeszcze piszesz rzeczy w stylu “Oczekuję pełniejszych odpowiedzi”. Chopie to nie ameryka :stuck_out_tongue:

No OK, nie spodziewałem się, że ktoś bedzie miał pochamowania do tego, żeby napisać, nie pytam o taktykę ;]
O mój interes w tym sie nie martwcie, bo po 1. primo nie ma punktów ;], po 2. primo raczej nie wystartuje (noga daje zanać o sobie i tylko spokojne kręcenie nie boli), po 3. primo ode mnie nie zalezy gdzie pojade jeśli pojade =], po 4. primo gdyby były punkty i noga nie dawała znać o sobie to mogę postawić 10 tysięcy, że bym zapunktował (k woli jasności). Wiec na podstawie tego, że ktoś tu napisze ze jedzie w miejsce A, to ja nie pojade w miejsce B :neutral_face: Frajerem nie jestem!

Pokwa zawiodłeś mnie tylko 8 na czas i 1 na wspólnym sądziłem ze na czas pójdzie ci lepiej :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: . Pszczoła trzeci na czas :one:

Na czas nie poszło, ale będzie lepiej. Pszczoła mi chyba 10 sekund klepnął cwaniak jeden.

pro-cycling.org/index.php?ka … tykul=5779

pro-cycling.org/index.php?ka … tykul=5780

Pokwa Rules :mrgreen:

Pełne wyniki znajdziecie tutaj:

junior: jurand.ciechanow.pl/kolarstwo/junior.pdf

j. ml: jurand.ciechanow.pl/kolarstw … lodszy.pdf

Poniżej wrzuciłam trochę zdjęć ze Strzelec - niedziela (większość przed startem)

picasaweb.google.com/epopilka/StrzelceKrajenskie

Nio Pokwa Gratuluje, bo jeszcze ci nie zdążyłem :mrgreen: Na czas u mnie było super 3 miejsce nie jest tak źle :smiley: , a na wspólnym to już troszke gorzej, bo nie udało mi się załapać w ten odjezd, który potem dojechał do mety. Niestety na mecie była kraksa i sędziowie namieszali w wynikach i jestem dopiero 52 :angry:

[size=75][ Dodano: Pon 16 Kwi, 2007 08:48 ][/size]
A tak pozatym to kto wygrał w ciechanowie start wspólny i czas w juniorach i jun. mł. :question:

Startowalem na PP w Strzelcach,(kategoria junior) bardzo fajna trasa i dość łatwa technicznie.
Mimo ze wyscig bardzo ciekawy mialem niestety, pecha, na ostatnich 300 metrach jechałem mniej wiecej w połowie grupy i przepychałem sie na przód zarzuciło mnie na zakręcie i lezałem. Rower nie nadawał sie do jazdy wiec do mety dotarłem na pieszo , tym samym stracilem szanse na w miare dobre miejsce.
Trase oceniam bardzo dobrze,było mało odcinków, na których trzeba było jechać. Mimo ze wyscig miał 126 km nie odczuwalem wielkiego zmęczenia.
Pozdrawiam i Gratuluję Zwycięzcom :wink: