Awaria i jej konsekwencje

Tak jak pisałem - jeśli je zarejestrowałeś w utraconym okresie, to – niestety – nie do odzyskania :frowning:

trudno, co zrobić :slight_smile:

Będzie lepiej. Trochę się wykosztowałem, ale mamy już pełny cluster dwóch serwerów dla forum. I tym razem dostawca potwierdził, że serwery są w dwóch budynkach - mam to w mailu. Miejmy nadzieję, że nie kłamie…

Więc następna awaria nie będzie kosztować więcej, niż kilkanaście minut na przekierowanie ruchu z serwera A do serwera B.

2 polubienia

Ekwadorczycy dalej atakują?

Oj, ataków mamy całe mnóstwo, nieprzerwanie. Ale głównie na portal, mniej na forum. Dziennie ok. 20-25% ruchu to boty skanujące, atakujące, etc. Rekordowe dni to kiedy >90% wygenerowanego ruchu nie ma nic wspólnego z czytelnikami…

Ja mam takie pytanie związane z funkcjonowaniem forum. Mamy teraz wzmożony ruch w pisaniu postów, a pisałeś chyba @Naczelny, że może to powodować za pewien czas problem. Jak to może wyglądać za jakiś czas przy takiej aktywności?

Aktualnie zero problemów, mamy sporo zapas…

1 polubienie

Ten temat został automatycznie zamknięty 60 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.