Bondariew w Mazovia MTB Marathon

Bogdan Bondariew - brązowy medalista Mistrzostw Świata juniorów na torze, wicemistrz Ukrainy w jeździe indywidualnej na czas, zwycięzca etapów na Tour de Pologne i Wyścigu Pokoju – zadebiutuje w maratonie rowerowym! Kolarz Intel Action pojawi się 9 kwietnia w Otwocku na starcie organizowanej przez Cezarego Zamanę imprezy cyklu Mazovia MTB Marathon!

Ubiegłoroczne maratony tego cyklu ubarwiał pojedynek Zorro (taki przydomek nosi w peletonie Zamana)- Diabeł (to z kolei przydomek Mistrza Polski MTB Marka Galińskiego). Na podsumowaniu sezonu w Jabłonnie pojawili się ponadto: Dariusz Baranowski, Tomasz Brożyna, Jarosław Zarębski, Łukasz i Maciej Bodnar, Zbigniew Piątek oraz Robert Banach. Nie inaczej będzie w tym roku. W Otwocku wystartuje Bogdan Bondariew, a na kolejnych imprezach pojawiać się będą gościnnie inni znani kolarze.

Jeśli macie ochotę pościgać się w otwockich lasach ramię w ramię z Cezarym Zamaną i Bogdanem Bondariewem – zapraszamy w niedzielę 9 kwietnia. Sezon Maratonów Rowerowych 2006 startuje o godzinie 11.00.
Do zobaczenia na starcie!

Więcej na stronie: mazovia.vel.pl/

Adam Probosz

Jestem niemal pewien, że Bondariew miał już okazję startować w maratonie mtb. Wydaje mi się, że widziałem z nim wywiad na filmie prezentującym maraton w Gdańsku w Lidze BikeMaraton.

Jednak to nie zmienia faktu to udział zawodowych kolaży znakomicie uświetnia atmosferę takiego maratonu. Może w niedzielę uda mi się choć na chwilę wsiąść Bogdanowi na koło :wink: