Brakuje dwóch działów !!!

I o czym chcesz tam gadać? O tym co brać? Chyba nie… A jeśli o kolarzach którzy wpadli to myśle, że nie zasłużyli na specjalny dział. Pod “Ze świata” czy “Z kraju” się doskonale nadaje. Tak rozdrabniać to można się na DOPING, KONUZJE, KONTRAKTY itp… Doping dopingowi nie równy, o każdym przypadku jest jak do tej pory nowy temat. Jeśli to przeszkadza, można skumulować wszystko w jeden temat, co moim zdaniem byłoby małym niewypałem, bo mogłyby być zamieszania o kim kto pisze. Są pilniejsze potrzeby niż prace na abusrdalnym działem DOPING :stuck_out_tongue:
Ponawiam prośbe o targowisko :stuck_out_tongue:}
Chętnie wysłucham opinii innych, być może zmienie zdanie, swoje wypociny napisałem od tak, nie przemyślałem, bo wydaje mi się (na teraz), że nie ma nad czym tu myśleć :stuck_out_tongue:

Chodzi mi o to a żeby uporzątkować na forum wątki związane z dopingiem bo jest ich mnóstwo to tylko przykład :stuck_out_tongue:

Działy przełaj i tor jak dla mnie sa niepotrzebne, ale jeśli ktos prócz pszczoły czuje taka potrzebę… natomiast dział sprzedam, czy tez ogłoszenia byłby bardzo na miejscu, na allegro i ebayu jest mydło i powidło, a tu mniej wiecej wiadomo kto co skad i jak, sami znajomi i sama szosa :wink: