Brakuje dwóch działów !!!

Zwracam się z prośbą do moderatora o to, żeby stworzył dwa nowe działy takie jak przełaj i tor. Chodzi mi o to żeby było na stronie głównej forum szosa.rowery.org działy:

LOBBY:

  • Propozycje, rozwój, komentarze
  • Konkursy
  • Cyklopedia

HYDE - PARK

  • O kolarstwie
  • TV
  • Inne

SZOSA

  • Wyścigi
  • Ze świata
  • Z kraju
  • Transfery
  • News archive

MTB i …

  • Górskie
  • Wyścigi

[b]TOR

  • Wyścigi
  • Ze świata
  • Z kraju

PRZEŁAJ

  • Wyścigi
  • Ze świata
  • Z kraju[/b]

AMATORZY

  • Trening
  • Sprzęt
  • Wyścigi
  • Maratony
  • Zdrowie
  • 2006

Gdyby tak wyglądła strona główna forum to było by przejrzyście, forum podzieloneby było na poszczególne działy kolarstwa i każdy by znalazł tu coś z ulubionej dziedziny kolarstwa.

Przyjęte i zapisane. Będzie wdrożone

Cieszę się :smiley:

brakuje działu - “Sprzedam” poniewaz co chwile ktoś ma coś do sprzedania i w związku z tym przydał by się taki dział :slight_smile:

Działu “Sprzedaż”, dla odmiany, nie będzie…

Dlaczego? Czy sa jakies konkretne powody dla ktorych mialoby go nie byc? Przeciez wielu z nas zamierza kupic lub sprzedac jakeis czesci, akcesoria, a umieszczajac je w dziale sprzet robi sie wg mnie (i nie tylko) spory balagan. Wg mnie dolozenie podzialu na przelaj, tor jest mniej wazne. Przypuszczam ze beda to w glownej mierze tematy “martwe”, zasilane bardzo rzadzko przez garstke zapalencow, bez szans na szeroka dyskusje. Dlatego tez jezeli juz zdecydowalismy sie na taki to podzial, warto by rowniez przychylic sie do prosby forumowiczow o umieszczenie dzialu “Sprzedam/Kupie”. Pozdrowienia.

Są inne powody

Hm… to może dział sprzedam , ale tylko dla tych którzy sprzedają na jakijś stronie do tego przeznaczonej i są na niej zarejstrowani i obowiązuje ich regulamin…

[size=75][ Dodano: Pon 29 Sty, 2007 11:20 ][/size]
a tutaj podawali by tylko link swojej aukcji

Nie ma zgody to niech którys z moderatorów załozy temat “kupie/sprzedam/zamienie” i powrzuca tam wszystkie tematy tego typu porozrzucane na forum, a od tego czasu można będzie podawać tylko link, jak napisał Pawelak. Temat bez odpowiedzi, dla porządku (jedynie PW). Radźmy sobie sami… nie mam statusu moderatora, więc tego zrobić nie mogę… Lepsze to niż nic ;]

Proponuję poczekać - taka funkcjonalność w ogóle jest przewidziana…

Zgłaszałem już ten problem na forum redakcyjnym, ale skoro mamy poczekać, to poczekamy…

Przychylam sie do propozycji for1second. Mozna wszystko umiescic w jednym dziale i bez odpowiedzi, wszystko poprzez priva. Chyba ze Naczelny ma lepsza propozycje, na ktora z niecierpliwoscia czekamy :slight_smile:

Mam, ale muszę wszystkich poprosić o odrobinę cierpliwości, bowiem teraz i tak już robię bokami…

Proszę o wyrozumiałość dla Naczelnego, bo taki ładny projekt ma być :mrgreen: że ho,ho, ho.
A z tymi działami na pewno będą :smiling_imp: “jak nagle to po diable” wstrzymajcie się trochę :blush:

Sobri, a skąd wiesz, że nie popierasz upadku, zepsucia i dzieła szatana :question:

Przepraszam bardzo. ja tu założyłem temat z prośbą o stworzenie dwóch nowych działów. Działu sprzedam też nie chcę, ponieważ według mnie na forum tego nie powinno być. Od sprzedarzy jest Allegro, eBay itp.

Pszczola, co w takim razie zrobic z postami sprzedam/kupie/zamienie w dziale sprzet lub (o zgrozo!) w innych :question:

Jeżeli intuicja mnie nie myli będziemy w “raju kolarskim” :wink:

to dobry pomysl

podajrze kolega KubaWinter wymyślił nowy dział a mianowicie DOPING myślę że to dobry pomysł co wy na to :question: