CCC Development Team

To chyba Aniolkowski zasłużył na jazdę w ccc team

To w sumie szybciej ten Estończyk który jechał sam i zdobył medal mimo solidnego 4 miejsca Aniołkowski kompletnie nie wykończył pracy kolegów

W Il Picolo Lombardia 4 Valter o czym już było w innym wątku ale całkiem przyzwoicie zaprezentował sie Tracz, który był 14 i przyjechał w grupie z Aleottim. Widzę postepy u Szymona. Dobrze szczególnie w ostatnich włoskich wyścigach, KWK i Hubalu.

Tracz ma duże predyspozycje, przyszły rok jest jego ostatnim w U23 i moim zdaniem decydującym o jego przyszłości.

Czy jest info co z Sowińskim w CCC Devo? Według lukaszsokol Jaskot, Gałka i Kelemen wzmocnią zaplecze WT. Przesądzone że Valter i Aniołkowski nie trafią do CCC Team w 2020?

Aniołkowski zostaje w Devo, do Developement dołączy także Dominik Górak. Artur Sowiński będzie jeździł w swojej dotychczasowej ekipie która połączy się z Sangemini i będzie stratować jako grupa “Continental”

Petr Kelemen w Devo

Jeśli wszystkie spekulacje się sprawdzą to 2020r.w Devo.jezdzic będzie 13 kolarzy. Łukasz Sokół tak pisał w swoim felietonie.

Nom… zobacz nazwę użytkownika autora posta drugiego nad Twoim :grin:

Krawczyk w Devo. Jeszcze Gałka,Jaskot i Górak?

Stosz do ekipy Voster, także informacje Łukasza o usunięciu z drużyny starszych zawodników się potwierdzają.

Ciekawe gdzie trafi na przyszły sezon Piotrek Brożyna? Z info. Łukasza wynika że powstaną nowe zespoły Continental Domina i Banaszka?

Z tymi zespołami sytuacja ciągle się zmienia i nie wiadomo czy cokolwiek nowego powstanie…

Mamy prawie grudzień i w sumie jak narazie oprócz CCC młodzieżowego i vostera skład ekip jest nie znany . Wiadomo jedynie ze nadal na polskij scenie będzie ekipa Wibatecha a co dalej … Jak dla mnie to żadna róznica czy ekipa będzie pro czy nie . Jeśli tylko zawodnicy będą mieli dobre warunki kasę sprzęt i starty to status ekipy nie jest ważny

U nas jest ten problem że wszystko działa coraz gorzej: Puławy chyba bez grupy U23 w nowym roku, Głogów problemy finansowe skład ma być mocno zmniejszony. Kartuzy, Piaseczno, Grudziądz prawie wcale nie startują, zostaje Tarnowo Podgórne - to wszystko jeśli chodzi o ekipy Elita/U23 które nie są grupami zawodowymi.

CCC Devo, Voster wiadomo, Wibatech coś tam rozmawia z Austriakami w sprawie połączenia ekip. Hurom może zostanie w sumie pojawiło się światełko w tunelu dla nich.

Co roku jest podobnie nic nie wiadomo z ekipami . Walka z roku na rok . Rożne dziwne sytuacje typu ekipa powstaje a potem się nie ściga … Ekipy które podałeś są ekipami gdzie są tylko zawodnicy do 23 roku życia . Mam na myśli ekipę amatorską z zawodnikami elity a takich nie ma .

Jeszcze w tym roku była ekipa Krismar jezdził tam Honkisz

Wiesz ale one mogą mieć w składzie zawodników Elity - Stal Grudziądz (Tekliński) czy nawet Mostostal Puławy (Staniszewski) jeśli drużyna z Puław przetrwa

Dziwi mnie to że Copernicus nie ma drużyny do U-23.Kase mają, juniorów też dużo wchodzi w wiek młodzieżowca.

Czyli w Polsce w sezonie 2020 będzie raptem może 6-8 klubów kolarskich. Dla przypomnienia niektórym - te kluby istniały w latach 70/80: w Łodzi Orzeł, Gwardia, Komunalni, Społem,Ogniwo, Tramwajarz, Włókniarz, w Warszawie Legia, Polonia, Sarmata, w Szczecinie Gryf, Arkonia, Czarni, Dolmel Wrocław, Lech i Stomil Poznań, Gwardia Katowice, Kolejarz i Piast Gliwice, Górnik Lędziny, Ruch Radzionków, Victoria Rybnik, Górnik Mysłowice, Krupiński Suszec, Broń Radom, Polonia Piła, Cracovia, Korona i Hutnik Kraków, Start Bielsko, Agromel Toruń, Romet Bydgoszcz, SHL i Korona Kielce, Unia Oświęcim, Start Piotrków, Spółdzielca Lublin, Górnik Słupiec, Stomil Dębica, Górnik Wałbrzych, Zjednoczeni Olsztyn, Zieloni Opole, Flota Gdynia, Neptun i Lechia Gdańsk, Moto Jelcz Oława. Do tego dochodzi cała masa różnych LZS-ów w większości małych miasteczek i wsi. Dlatego wtedy lokalne wyścigi w Polsce były co tydzień-dwa i w każdym startowało ponad 100 zawodników. A taka niby bieda była w czasach PRL-u.

Na południu w każdym praktycznie mieście był klub większy czy mniejszy . Jeśli był klub to zawsze organizował jakieś wyścig … Elita miała zdecydowanie więcej dni startowych . Ponadto było bardzo dużo kryteriów ulicznych nie miały one 30-40 dla elity . Bo takie kryterium to na zachodzie (Francja czy inne kraje ) to jeździ kat młodzik … Nie rozumiem dlaczego w ostatnich latach tak mało młodych zawodników wyjeżdza na zachód dla wielu z nich to naprawdę była by szansa . Wielu naszych byłych zawodowców jak Np Mariusz Witecki , Jacek Morajko, Rutek, Bracia Bodnarowie i wielu innych zaliczyło kariery w amatorach czy zawodowcach na zachodzie

Toruń zawsze miał wielką ekipę do 23 lat która sporo Ścigała się na zachodzie dokładnie w Italii zaś 2 skład w Polsce