CCC Team w sezonie 2019

Czemu posłucha - W Belgii jak startują to w każdym wyścigu prawie podium mówię o Juniorach i Juniorach młodszych

Ale co to za juniorzy na podium, w jakich wyścigach? W tych, gdzie startował Brenner, albo żadnych Polaków nie było, albo zabezpieczali tyły. Chyba przesadzasz z tym szukaniem dobrych stron. :wink:

A kto powiedział ze Brenner będzie kimś za kilka lat może go nie być już byli zawodnicy którzy dominowali i później nic nie osiągali. Majka też nic nie osiągał jak wielu innych w Juniorach a później są jednymi z najlepszych

Wright, ktory jest stażysta w CCC wygral dzisiaj etap na TdL

Skład na Vueltę, zdaje się potwierdzać plotkę o rezygnacji z Antunesa…

1 Like

Chciałem napisać to samo :wink:

Skład na Vueltę iście na poziomie pro-conti.

2 Likes

Nie ma też Zoidla, czyli Austriak bez żadnego Grand Touru, a jest to dosyć wszechstronny zawodnik. Tutaj też mocne przesłanki, że opuści zespół.

No tak zakontraktowali lepszych “górali” a pozbyli się “górali” pomocników :smiley:

czyli z górali odchodzą Ten Dam, Antunes, Zoidl, a przychodzą Zakarin, Hirt, Masnada i mam nadzieję, że Walter. to jeszcze Pouwelsa powinni spuścić…dziwne tylko bo ten Antunes wydaje się być mocnym góralem, ale coś nie wykazał się zbytnio w tym CCC.

Właśnie troche martwi brak pomocników, może Antunes nie pasował mentalnie do pomocy liderowi. Po Zoidlu pewnie spodziewano się top 3 w Austrii na przykład. Przeciętny sezon.

2 Likes

Fausto Masnada oficjalnie w CCC :slight_smile:

1 Like

i to jest bardzo dobry news (moim zdaniem)!

1 Like

Oczywiście, że bardzo dobry transfer. Jak na razie wszystkie plotki się potwierdzają więc pewnie kwestia czasu kiedy będzie Hirt ogłoszony. Ciekawe czy CCC ma jeszcze jakiegoś asa w rękawie i będzie jeszcze jakiś hit czy na ten sezon tyle i reszta to przedłużenia/przeniesienia z Development.

Mam nadzieję, ze ktoś nowy jeszcze przyjdzie, bo ma być minimum 27 zawodników w przyszły sezonie, a kilku z obecnego składu ewidentnie do odstrzału.

Niezabranie Antunesa i Zoidla na VaE moim zdaniem sugeruje odstrzał tych zawodników + Ten Dam, Ventoso, Mareczko?

Z CCC Development Valter i Aniołkowski lub Małecki. Może Alfred Wright zwycięzca 4 etapu Tour de l’Avenir.

Z 6 nowymi podpisali kontrakty (4 już ogłosili zostało dwóch prawdopodobnie Hirt + Dennis) i jeśli ktoś jeszcze dołączy do składu to ktoś z CCC Development bo miejsca brakuje.

Jeżeli będą Hirt i Dennis, do tego z 2-3 z development i Mareczko out to będę zadowolony. Choć fajnie by było jakby jeszcze Rekitę wzięli.

Z czysto biznesowego punktu widzenia z Development powinien przejść Valter, bo jeśli powtórzy równie udany sezon jak ten, to za rok może mieć ciekawsze opcje niż CCC… 3 z Development+ Zimmermann+wciąż młody Barta+Sajnok czyli 6-u zawodników w grupie PT jeżdżących praktycznie wciąż “po naukę” to raczej byłoby odważne rozwiązanie…