Ciekawe filmy, filmiki

Od kilku lat organizatorzy Ronde van Vlaanderen publikują filmy dokumentalne na temat danej edycji w klimacie “behind the scenes”. Choć jesteśmy już po edycji 2021, to zapewne z uwagi na jesienny termin ubiegłorocznej właśnie dopiero teraz ukazał się odcinek na jej temat. A jak pamiętamy, wyścig był iście epicki :slightly_smiling_face: Szczerze polecam, ogląda się fantastycznie

2 polubienia

Od 31 maja dostępny na Netflix jest 2 sezon serialu “Zaskakujący dzień” o kulisach drużyny Movistar.

Śmiesznie to wygląda jednak sytuacja jako taka śmieszna nie była.

Hihi srogo go przegonił :sweat_smile:

Dokument od Wahoo o Jacku Thompsonie który przejechał w 10 dni trasę tegorocznego Touru.

2 polubienia

Netflix wrzucił 4-odcinkowy miniserial, którego głównym bohaterem jest włoski/południowotyrolski chodziarz Alex Schwazer, złoty medalista olimpijski z Pekinu. Tematem oczywiście doping i pojawiają się znani z kolarstwa “bohaterowie”, m.in. Conconi i Ferrari :wink: Dlatego myślę, że ciekawe także dla fanów kolarstwa.

https://www.netflix.com/pl/title/81428316

Byłem na trzecim etapie TdP i zrobiłem szybkie minutowe podsumowanie ,od kulis’'. Jeśli ktoś ciekawy to zapraszam → Marcin on Instagram: "Quick recap of 3rd stage of Tour de Pologne #tourdepologne #tdp"

10 polubień

Dobra robota. Doceniam pomysły na takie filmiki od kulis.

1 polubienie

Sztosik,
a mam pytanko, masz ujęcie jak Rafał wjeżdża na metę a potem zbija piątki z gratulacjami. Pytanie czy tak szybko biegasz czy ktoś drugi nagrywał? :smiley:

Zawodnicy zatrzymali się bardzo blisko za metą, tak naprawdę to było maksymalnie 100 metrów od nagrywania mety, dlatego udało mi się samemu też to ująć :wink:

3 polubienia