Ciekawe filmy, filmiki

@smolar16

Czasami lecą powtórki wybranych etapów Tour de France na ESPN Classic.

np. tutaj masz z 2011r. kilka etapów: cyfrowypolsat.pl/program-tv/espn-classic/

Wiggo grający na gitarze podczas gali Sports Personality
youtube.com/watch?v=v7GsbA0HcWk

Ogólnie to dramat jak na to patrzę, wokal to ja lepiej po 5 piwach zaspiewam :wink: Wiggo i ten styl na Bettelsa ehh… to wszystko smierdzi tandetą no ale niech sie bawi :slight_smile: kto mu zabroni

Nie na Beatlesa, a na modsa :wink:

Od 35. sekundy :imp:

sporza.be/cm/sporza/videozone/v_ … supporters

Idiotów jednak nie brakuje nigdzie. :unamused: A jak się sprawa skończyła?

Nys tak się zdenerwował, że zszedł z trasy i nie chciał udzielać wywiadów.

Wygrał Albert przed Stybym.

Tak, to wiem. Chodziło mi bardziej, czy były jakieś komentarze, dalsze akcje sędziów w sprawie tego incydentu.

sporza.be/cm/sporza/videozon … supporters

tu jest zajście.

Happy New Year!

Szczęśliwego Nowego Roku Maxim!

Wypowiedź Svena Nysa o tym zdarzeniu:
“Przez siedem okrążeń ten facet rzucał we mnie piwem. Na ostatnim okrążeniu byłem naprawdę wściekły i postanowiłem rozmówić się z nim. To młody chłopak, nie znałem go. Próbował uciekać, lecz był zbyt pijany. Zapytałem go po co to robił, a on wyjąkał, że jest mu przykro i usiłował przeprosić. Myślę, że był bardzo zdziwiony. Gdyby to stało się tylko raz, nie zwróciłbym na to uwagi, ale to nie był przypadek. Staramy się wykonywać swoją pracę, a takie coś ukazuje tylko brak szacunku do tego co robimy - wyjaśnił po wyścigu.” [cyt. za pro-cycling.org]

W 2014 roku będzie film o Fignionie. A raczej jego fabularyzowana biografia, w roli głównej Lorànt Deutsch. ( en.wikipedia.org/wiki/Lor%C3%A0nt_Deutsch )

Film ma się nazywać "Ostatnia ucieczka i skupić się na zwycięstwach w TdF oraz ostatnich latach życia.

youtube.com/watch?v=zVgXJQB … r_embedded

[size=75][ Dodano: Pon 14 Sty, 2013 19:50 ][/size]
youtube.com/watch?feature=p … rU6q1XUT6k

Kilka linków do materiałów wideo, w których zostały zawarte polskie komentarza odnośnie przyznania się Lance’a Armstronga do winy.

Radosław Leniarski - Sport.pl

Mariusz Kolonko - były korespondent TVP

Robert Korzeniowski - TVP Info

Tomasz Zimoch - TVP Info

Tomasz Jaroński - Orange Sport Info

Czesław Lang - TVN24

Dorota Kwiatkowska oraz Tomasz Zimich - TVN24 (materiał rozpoczyna się od 15:10)

Zenon Jaskuła - TVN24

Cezary Zamana i Robert Korzeniowski - TVN24

Robert Rutkowski - Dzień Dobry TVN

MM Kolonko, przecież to jest masakra.

“Armstrong leczył raka EPO”

Zgadzam się ale umieściłem różne źródła aby można było je ocenić. Kolonko się nie popisał. Erytropoetyna było stosowane w terapii jako lek. Armstrong pisał o tym w swojej pierwszej biografii.

jasne, jasne, dzięki wielkie, że to dajesz :slight_smile:

Erytropoetyna lub jej pochodne przy niedokrwistości jako pomocniczy lek w kuracji nowotworów - jak najbardziej.

to wiem, ale on mówi, że leczył się epo i odkrył, że to mu pomaga :smiley:

Te wypowiedzi w większości to jest jakiś dramat, jeszcze obejrzałem też skróty z newsów z TVP Info, przecież oni tam totalnie poprzekręcali same wypowiedzi LA, nie wiem, tłumaczy dobrych nie mają?

Jedyna naprawdę sensowna, dłuższa wypowiedź z tego całego pliku to chyba tylko Robert Rutkowski.