Co ślina na język przyniesie

To ja jeżdżę po to żebym później z czystym sumieniem mógł kilka piwek walnąć :stuck_out_tongue_winking_eye:.

6 polubień

Ale za to już mam 114 kg a 3 tyg temu miałem 117 :crazy_face:

Społeczność uznała że zdjęcie mojej łydki jest zbyt agresywne :sob:

No co za prxechera z tej społeczności

@Eder, to za dziury w skarpetkach :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Wybacz @Eder chciałem tylko oszczędzić tego widoku innym :joy: :rofl:

4 polubienia

A bo cholera mam duże pięty i mi się przecierają po jakimś czasie

1 polubienie

Ot, Obornicki Socrates :smiley:

5 polubień

Dziury w drewutni, dziury w skarpetkach, oj Eder Eder :joy:

4 polubienia

Wysr…es sie ? Dobrze , ze informujesz o kazdych 100G , bo jak sie zaczniesz zblizac do swoich magicznych 90 kG , to wezme sie serio za treningi.

1 polubienie

Hola, hola, od tego rodzaju rozmów jest temat, którego chciał lud!

1 polubienie

Eder musi zdecydowac GDZIE chce prowadzic swoja kampanie :wink:

Mysle , ze nieogolona lyda i dziurawe ( i pewnie tez smierdzace ) skarpety , to wlasnei TUTAJ

1 polubienie

Ja tam widzę po prostu znaczek pewnego ubezpieczyciela. Niektórych to wnerwiło, bo to spółka Skarbu Państwa :wink: .

2 polubienia

A może “Co z tem Ederem?” :wink:

4 polubienia

Ja też kiedyś myślałem, że jem co chcę i ile chcę i jestem chudy (i nawet nie muszę specjalnie zapier*ć), ale potem się zainteresowałem trochę odżywianiem i zorientowałem się, że może i faktycznie jem co chcę i kiedy chcę, ale 3 jajka to wcale nie jest jedzenia na pół dnia, a moje ciało jest głodne średnio tylko na jakieś max 1800-2000 kcal dziennie, więc nic dziwnego, że jestem chudy bez żadnych wyrzeczeń.

Teraz się wręcz pilnuję, żeby jeść więcej kalorii, niż moje ciało się domaga, bo inaczej za bardzo chudłem.

1 polubienie

Piszcie wiecej takich rzeczy , a temat posta bedzie trzeba wkrotce zmienic na :
Edera droga do samobojstwa

1 polubienie

Ale Eder już to wszystko wie, bo sam mnie kiedyś pytał o sprawy wzrostowo/wagowe. :stuck_out_tongue: A skoro pytał zamiast udawać, że ta kwestia nie istnieje, to chyba nie jest taki kruchy.

Tylko popatrz jeszcze na swoje posty, np.

Bo to zaczyna bardziej wyglądać nie jak ostrzeżenie, a jak Twój plan. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

W sumie macie racje ! Edera NIE zlamiemy tak latwo.

Daniel moglby zrobic tez ( tutaj ) ankiete ;
Czy 1 marca 2023 Eder bedzie wazyl 90 kG ?

Super by było gdybym ważył ,93 kg

Nota bene mój kuzyn ma 185 cm i waży 66 kg :sweat_smile:

1 polubienie

Ej ale ja przynajmniej nie oczekiwałbym medalu gdybym nie dobbiegk do mety :sweat_smile:
Nawet na amatorskich biegach dostaje każdy kto UKOŃCZYŁ :joy:

Powinni dać medal każdej Polce, które oświadczy, że byłaby w stanie stanąć na starcie.