Co to ma byc

Czesto zaloguje sie na forum, poczytam sobie troche i okno zminimalizuje. Po pewnzm czasie wracam do forum klikam odpowiedz i pisze. napisze z 20 linijek i klikam wyslij, a tu mi sie wyswietla podaj haslo. Po podaniu hasla caly tekst znika. Toz to idzie sie wkur…
Wymysle co fajnego, a tu takie cos i wez z powrotem wszystko wymyslaj i wpisuj.
Czesto tez potrafi sie klawiatura przestawic na Angielska, choc w koputerze jest Polski i w notatniku takze jest ok, to w okienku jak wciskam z pojawia sie y, a o polskich znakach moge yapomniec[/code]

To z tym logowaniem jest spowodowane, ze na forum lub w przegladarce masz ustawione automatyczne wylogowanie sie w momencie dłuższej bezczynnosci.

Co do klawiatury to nie mam pojecia.

Co do klawiatury to bodajże w naciśnięcie ctrl + shift + alt (lub któryś z nich na raz) powoduje przestawienie literek. U mnie nie działa, ale pamiętam, że w szkole na infie to był niezły dowcip.

Lewy ctrl, prawy shift.

nie koniecznie
kombinacje klawiszy do zmiany języka klawiatury ustala się przy instalowaniu Windowsa i każdy może mieć inaczej

Mialem to samo i to nie raz. Wiec robie tak, ze zanim klikne wyslij kopiuje swoje wypociny. Jak wyskakuje mi ekran logowania, to loguje sie jeszcze raz i wklejam to co napisalem. tak sie przyzwyczailem, ze nie zwracam na to juz wiekszej uwagi :smiley:

la doyenne, mi też to się często zdarza, tyle, że jak dopiero zacząłem udzielać się na tym forum, to kilka moich wiadomośći przepadało. Ale teraz tj. Ty każdą, nawet najkrótszą wiadomość wpierw kopiuję, a jak wyskoczy mi, że muszę się zalogować, to wystarczy że wkleję i po kłopocie.

ja mam tak samo jak pisze wiadomosc dosyc długą to mi wyskakuje ze mam się zalogowac do mnie denerwuje :frowning: