Co to za podjazd ?

Tak. To ten podjazd :slight_smile:

No to zadaję. Nie dam głowy, że już nie było, ale niech będzie. Nieoczywiste, ale dość proste, więc narazie bez podpowiedzi:

Dla mnie to trochę wygląda na Torre.

Niestety nie Adriano, nie ta strona Europy :wink:

Podpowiedź - mimo, ze podjazd imponujący, to kategoria rozgrywanych tam wyścigów mniej - najwyżej UCI 2.2.

“Z twarzy” w takim razie wychodzi Norwegia albo Szkocja. Ale szukać nie ma kiedy.

nie mam pojęcia, wraz z wykluczeniem 2.1 odpada sporo kandydatur.

Harghita Bai z Rumunii? :smiley: wątpię

Przełecz Quiraing?

Aaa, nie - Transalpina :slight_smile:

Druid był blisko, ale Greek trafił :wink: Gratuluję!

Trochę tak wygląda, a jednak to swojskie Karpaty :wink: Transalpina, przełęcz Urdele 2145 m.n.p.m., czasem jeździ tam Tour of Romania.

Proszę:

sądząc po znaku to pewnie Niemcy albo Austria.
hm…może Feldberg?

Ten wyścig jeszcze nigdy nie jechał przez Urdele. Asfalt na całej długości leży tam dopiero od dwóch lat. Wyścig dookoła Rumunii bardzo rzadko zahacza natomiast o inną drogę wysokogórską / 2042 m / - Drogę Transfogaraską do Bilea Lac. Od trzech lat kończy się na tym podjeździe lokalny wyścig Tour of Sibiu - w 2013 etap wygrał Rebellin. Przez Urdele nie jechał chyba jeszcze żaden wyścig.

jeśli to z google street view, nie może to być Austria, Niemcy raczej też.

może Edelweiss pod Bolzano?

Chyba trudne, to podpowiedź:
-podjazd w Austrii
-kolarze nie mieli okazji się tam ścigać, ale odwiedzali już dolinę leżącą u stóp tego podjazdu na dwóch niemałych wyścigach :wink:
-stopień trudności podobny do Zoncolanu

z podpowiedzi pasuje mi Silzer Sattel,ale to zupełny strzał :slight_smile:

czy chodzi o dolinę Lienzu? :wink:
Zettersfeld?

2x nie
Nie ta dolina :wink:

nie stać mnie na lepszą odpowiedź niż Hirschbichl.

Niet.

Jednym z wyścigów o których mowa jest Giro d’Italia i w tejże dolinie była meta jednego z etapów.
Jeszcze jeden obrazek - szczyt podjazdu. Nie jest to ani przełęcz, ani dead-end, tylko po prostu najwyższy punkt drogi.

Zillertaler Hohenstrasse? Znalazłem taki ciekawy podjazd, który spełnia chyba wszystkie wymogi :wink:

Brawo, świetnie :slight_smile: podjazd rzeźnik :wink: