co z rajdem wokół Beskidu Niskiego?

w ubiegłym roku byłem na III kolarskim rajdzie wokół Beskidu Niskiego. Imprezka bardzo fajna, pomimo nieco krótkiej trasy. Jednak kilka ciekawych miejsc , dobry asfalt , szybkie tempo , i ognisko na koniec sprawiaja ze człowiek chce wiecej!!!

Czy ktoś wie czy w tym roku również startujemy? Z niepotweirdzonych informacji wiem ze tak - 29 IV , ale sa to bardzo niepotwirdzone informacje:(

Zobacz tutaj

to tutaj to sa wlasnie te bardzo niepotwierdzone ifnormacje :slight_smile: Znam tego pana zuza ktory ta strone zalozyl :slight_smile:

rajd odbedzie sia 28 kwietnia w sobote

o o skad to info ze w sobote?

ano stad ze dzwonilem do organizatora z Gorlic

fhuphades.mania.pl/strona%20kolarzy.html?

:slight_smile:
no to niezle nam to zaburzylo plany dojazdowe. ok 10 osób z krakowa a aut mało wiec był plan jechac rowerami w sobote:(

nieporozumienia biora sie stad ze dawno dawno temu byl rozgrywany piekny i zarazem bardzo trudny wyscig w Gorlicach.
ostatnia edycja odbyla sie chyba w 2002 lub 03. ale nasze kochane wladzo oz kol nie raczyly jeszcze sciagnac z kalendarza choc w tej sprawie juz byli kilka razy informowani.
chodzi tu tylko o sztuczny tlok. / moim zdaniem/

dla mnie to nawet lepiej , bo mam gdzie “wystartować”
w zeszłym roku byliśmy , było bardzo fajnie , tempo tak jak na tej stronie jest napisane , mocne jak diabli , malo kogo udalo mi sie “wyprzedzic”
W tym roku bedzie lepiej!!!:slight_smile:

[size=75][ Dodano: Sob 28 Kwi, 2007 21:23 ][/size]
ha !
ładny mi rajd:) Tak samo jak w ubiegłym roku, tempo ile kto moze.
Wiesz jaki miał czas/średnią zwycięzca ?

[size=75][ Dodano: Pon 21 Kwi, 2008 08:49 ][/size]
no to pytanie to samo co rok temu!!

Jest rajd czy nie ma?

[size=75][ Dodano: Pon 21 Kwi, 2008 08:53 ][/size]
nie ma:(