Czcionka w komentarzach na stronie glownej. Rozmiar

Czy naprawde nikomu nie przeszkadza zbyt maly rozmiar czcionki w komentarzach na glownej? Jezeli komentarz majacy dwa zdania, ok. Ale np Italianista napisal dosc dluga wypowiedz i uwazam , ze trudno sie to czyta ze wzgledu na zbyt maly rozmair czionki.
Wy macie 9 i mala interlinia, a np film.org.pl ma 11.5 i wieksza interlinia.

I teraz pytanie brzmi, Czy mnie zignorujecie? czy usuniecie temat? czy moze cos z tym zrobicie?

1 polubienie

Raczej nie czytam komentarzy na głównej co by raka oczu nie dostać :stuck_out_tongue: ale muszę się z tym zgodzić.
Na PC font ma 12px co też jest małe na ekranie o dużej rozdzielczości, pobawiłem się w devtoolsach i dla mnie font 14px i line-height na 24px przy ekranie 1980x1080 jest w sam raz.

Generalnie, komentarze na glownej, SA ciekawe. Ale ta czcionka. Redaktorzy. Ulitujcie sie

Miło wiedzieć, że pan italianista się jeszcze udziela :wink: . Podobnie jak Tomek unikam od pewnego czasu czytania komentarzy na portalu. @Negatywny a Bedrzich się tam jeszcze udziela ?

Najbardziej kojarze Makaroniarza.

On tak skacze z kwiatka na kwiatek. Tam dostanie ostrzeżenie, tam bana (nawet na własne życzenie). Nie może się pogodzić z tym, że inni mają inne poglądy :wink: .

aaaaa teraz?

1 polubienie

Zdecydowanie czytelniej, chociaż jak pisałem, idealnie wg mnie pasowało 14px a jest 16px ale ok niech będzie :slight_smile:

No to przy okazji jeszcze jedna uwaga, często w newsach newsach są klasyfikacje i te listy są bardzo dłuuuugie, warto by rozważyć coś takiego aby pokazywać np top10 a pod nim przycisk do rozwijania pełnej listy.

W lewym górnym roku nad tabelką możesz ustawić ile wierszy ma się pokazywać.

1 polubienie

Super. Aż chce się czytać. Komentarze , to też wazna sprawa .

Brawo dla TomAsza