Dzień mamy Co podarować

Co dajecie w tym roku mamom z okazji ich dnia?
Wyjątkowo tego dnia nie mam zupełnie pomysłu na prezent. Raczej poniżej 100 zł

Nową szoskę, a jak :wink:

4 polubienia

Wyjales mi to z ust. Moja mama ma poczucie humoru, wiec by sie na 100% nie obrazila :wink:

Jak budżet do 100 zł, to tak z 8 styknie i jeszcze kwiatek do tego :wink:

A tak nieco poważniej… Nie wiem, krokomierz to może być dobry pomysł powiedzmy (przynajmniej ja swojej jakiś czas temu sprawiłem)

1 polubienie

Jedno z moich ulubionych :heart_eyes:

1 polubienie

Co prawda nie o dzień matki mi chodzi, ale tematu bardziej pasującego nie znalazłem, więc walę tu (moderatorzy jak coś, proszę o przesunięcie do bardziej stosownego działu).

Otóż poszukuje zegarka sportowego na urodziny dla mojej dziewczyny. Jakiś czas temu wspominała, żeby jej się przydał, bo trochę chodzi po górach, ze mną też po 60-70 km się śmignie, no i czasem jakieś szybsze marsze po parkach i laskach miejskich jej się zdarzają.

Co więc poszukuję dla niej:

  • wysokościomierz (+++)
  • wytrzymała bateria (+++)
  • duży przejrzysty wyświetlacz(+++)
  • obsługa podstawowych aktywności (+++ rower, wędrówka, ćwiczenia indoorowe itd.)
  • funkcje sportowe (++ krokomierz, kalorie itd.)
  • mapy, nawigacja (+ mogą być, ale niekoniecznie)

Budżet - max 500-600 zł

Z tego co znajomi mają i polecają to fajnie wypada ta propozycja:

Trochę powyżej zakładanego budżetu, ale na plus gratisowy grawerunek i można domówić pakowanie na prezento, co nie ukrywam byłoby mi bardzo na rękę :wink:

To co, pomożecie, doradzicie coś? :wink:

Ja mej Ukochanej taki niedawno wręczyłem i jest bardzo zadowolona, po przesiadce z Suunto 3, który bezawaryjnie służył ileś tam lat.

Ino z graverkiem wyszło ponad kloca u Suunto, także ponad budżet dość znacznie chyba?

W górach już wysokość wskazywał, ślady już rysował, na Stravę dane wysyłał :smiley:

2 polubienia

Ponad budżet, ale fajne są zegarki dla kobiet od Garmina. Hybrydowe to już w ogóle w pytkę.

Coros Apex ale daje radę we wszystkich sportach i nawet nawiguje na szlakach. Może 1 wersja zmieści się w budżecie.

1 polubienie

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.