Eschborn-Frankfurt 2022

Ostatnie zwycięstwo na solo to 2012 rok.

Trasa jak w ostatnich latach składa się z tych samych podjazdów:
Feldberg 11 km 4,8%, Ruppertshain 1,2 km 8,3%, Mammolshainer Stich 2,3 km 7,6% oraz Billtalhoehe 2,3 km 8,2%.

W tym roku najprawdopodobniej znowu wszystko zakończy się sprintem z peletonu.
Walka zapowiada sie ciekawie.
Na starcie ma się pojawić trzech zwycięzców tego wyścigu: Philipsen, Degenkolb i Kristoff.
W Intermarche oprócz Kristoffa ma jechać młody Girmay.
Na starcie mają się jeszcze pojawić: S.Bennett, De Lie, Nizzolo, Gaviria czy Hofstetter.

Tak prezentują się moje gwiazdki:
*****: Philipsen.
**** De Lie, Kristoff.
*** Nizzolo, Girmay, Bol.
** S.Bennett, D.Van. Poppel,
*Hofstetter, Degenkolb, Sarreau

Po co zakładać temat w tak marny sposób? Byle hurtem? Albo zrobić to porządnie albo w ogóle jak już się ktoś wyrywa…

8 polubień

Daniel niestety stal sie juz “hurtownikiem” . Byle pierwszy , byle szybciej , ale brak w tym wszystkim serca.
Czasem podejrzewam , ze Daniel jest robotem ( na 100% brak mu TOTALNIE poczucia humoru ) :joy:
Podchodzi do swoich postow tak powaznie , jak by od kazdego z nich zalezalo jego zycie .
Jesli jest czlowiekiem , to ciekaw jestem ILE czasu on psychicznie ten swoj “wyscig” wytrzyma :wink:

Jaki swój wyścig???

Januszki a wy zamiast narzekać załuzcie sami temat hehe😘

Cala Twoja forumowa dzialalnosc to jest jeden wielki wyscig :joy:

Zjedz Snickersa sebkaaa :wink:

Kiedys zalozenie kazdego tematu to bylo SWIETO !!! Az sie chcialo tam wejsc i zaglebic w to , co zalozyciel chcial nam zakomunikowac.
Obecnie niestety sa to KOMUNIKATY “wyplute” jak z jakiegos automatu . Czy tego nie zauwazasz ?

2 polubienia

Ciekawe stwierdzenie.

Ciekawe jak ciekawe , ale prawdziwe.
Scigasz sie czesto z samym soba i czasem jestes nawet szybszy od samego siebie , a tak sie nie da
( patrz milion Twoich wycofanych postow ) :wink:
Cos poszlo za szybko , cos sie “omsklo” i … post wycofany

Ja nie chciałem pisać tego jako pierwszy.

Nie musiales ; Daniel to pierwszy napisal :joy: :joy: :joy:

Nie jestem robotem.
Po prostu jestem zbyt dużym fanatykiem sportu.

Odpowiedzial robot …

:joy: :joy: :joy:

Mogles chociaz napisac ; chlopaki , ja naprawde NIE jestem robotem ! Jestem tylko fanatykiem i KOCHAM to co robie dla Was na forum .

Niestety znowu “zrobotyzowales” swoj post

2 polubienia

Wytluczecie wszystkich mlodych z forum :wink: stara gwardia atakuje ze peletonu he

2 polubienia

Daniel to jest taki ktoś jak Sheldon Cooper :sweat_smile:

O co ci chodzi 20 znaków

Nie naciskaj na niego . Taki ma charakter.

Nie naciskam , ale wiem ze jest chyba mlodym czlowiekiem i ma dalej szanse na zmiany na lepsze ( ja juz niestety nie :joy: ) !!!
Moze w przyszlosci uslyszymy go w EUROSPORCIE , a wszyscy lubimy ( chyba sie zgodzisz ) , troszke luzniejszy komentarz , jak “robotyczny” zasyp danymi.

U Starszych Panów jest taka myśl:
Może i przestał się zapowiadać dobrze,
ale przestał też zapowiadać się źle :smiley:

2 polubienia
Kto wygra Eschborn-Frankfurt 2022?
  • Philipsen
  • Kristoff
  • S.Bennett
  • Degenkolb
  • Gaviria
  • Nizzolo
  • Ghirmay
  • Bauhaus
  • Hofstetter
  • De Lie
  • Ktoś inny

0 głosujących