Eurosport Player. Kto korzysta? Opinie


#209

VOD mam bez komentarza podobnie jak Ty


#210

Parę miesięcy od reformy Playera minęło. Czy ktoś znalazł sposób na obejście geolokalizacji i uzyskanie angielskiego komentarza?


#211

Do końca weekendu można zakupić Eurosport Player na cały rok za 44,50 (więc połowa normalnej ceny). Oferta kusząca, choć dla mnie brak wsparcia dla tv Samsung przekreśla potrzebę posiadania Eplayera.


#212

Skorzystałem wczoraj z oferty.

Czy dobrze pamiętam, że język transmisji zależy tylko od kraju (adres IP) oglądania, niezależnie od kraju zamieszkania klienta? Więc w Polsce po polsku, we Włoszech po włosku?


#213

Tak chyba było już od dłuższego czasu. Jedyne remedium na to, to (być może) bawienie się wtyczkami (np. Hola!), które zmieniają krajowe IP na zagraniczne. Czy działa to jednak w tym przypadku, tego nie mogę potwierdzić.


#214

Szkoda ze mój się kończy dopiero w marcu. :smiley:


#215

Jesteś wielki działa dzięki


#216

BF mnie skusiło, ale oceny na google play tragedia… chyba odpuszczam.


#217

Ostatnio apka na androida się poprawiła, już się nie wywala i nie wylogowuje bez powodu.


#218

Zgodnie z regulacjami EU nadawca telewizji czy VOD internetowego jest zobowiązany do udostępnienia Ci swojego serwisu według kraju twojego zameldowania/rejestracji. Jeśli skontaktujesz się pomocą techniczną Eurosport Player to pomogą Ci zablokować ofertę programową dla Twojego kraju rejestracji, czyli np. Polski. W tym wypadku gdzie byś nie pojechał będziesz miał Eurosport po Polsku. Niestety, to wyklucza przełączanie języków co u mnie sprawdza się średnio :frowning:


#219

a jak to wygląda ostatnio z odtwarzaniem relacji?


#220

U mnie i na androidzie i na komputerze działa bez problemów.


#221

Faktycznie Eurosport musiał w końcu zainwestować w aplikacje. Zdarzają się problemy, ale działa. Filtrowanie i nawigacja jest zaiste trochę nieintuicyjna, ale wszystko generalnie działa…


#222

Widzę, że często są dwie transmisje na żywo tego samego wydarzenia, jedna po polsku, a jedna bez żadnego komentarza (na chwile obecnej np. narciarstwo alpejskie kobiet). Jest nadzieja, że niektóre wyścigi kolarskie też będą w wersji bez komentarza?


#223

Zawsze są też bez komentarza.


#224

I do tego bez reklam


#225

No ale bez komentarza to jednak trochę wieje nudą i trzeba się koncentrować cały czas, żeby nie przegapić jakiejś akcji.


#226

I tak niektórzy komentatorzy przegapią większość akcji. Wolę ‘nudę’ niż zdenerwowanie się :wink:


#227

Jak oglądam na kompie, to otwieram dwa okna, na pierwszym planie wersja bez reklam i komentarza, a w pod nim to z komentarzem. Wtedy mam wersję bez przerw reklamowych, a na dodatek z komentarzem :grin:


#228

Jest ktoś w posiadaniu kodu rabatowego na playera i chciałby się podzielić? Niestety przespałem czarny piątek, gdzie można było wyhaczyć na rok, za bodajże połowę ceny