Eurosport Player. Kto korzysta? Opinie

#217

Ostatnio apka na androida się poprawiła, już się nie wywala i nie wylogowuje bez powodu.

#218

Zgodnie z regulacjami EU nadawca telewizji czy VOD internetowego jest zobowiązany do udostępnienia Ci swojego serwisu według kraju twojego zameldowania/rejestracji. Jeśli skontaktujesz się pomocą techniczną Eurosport Player to pomogą Ci zablokować ofertę programową dla Twojego kraju rejestracji, czyli np. Polski. W tym wypadku gdzie byś nie pojechał będziesz miał Eurosport po Polsku. Niestety, to wyklucza przełączanie języków co u mnie sprawdza się średnio :frowning:

1 Like
#219

a jak to wygląda ostatnio z odtwarzaniem relacji?

#220

U mnie i na androidzie i na komputerze działa bez problemów.

#221

Faktycznie Eurosport musiał w końcu zainwestować w aplikacje. Zdarzają się problemy, ale działa. Filtrowanie i nawigacja jest zaiste trochę nieintuicyjna, ale wszystko generalnie działa…

#222

Widzę, że często są dwie transmisje na żywo tego samego wydarzenia, jedna po polsku, a jedna bez żadnego komentarza (na chwile obecnej np. narciarstwo alpejskie kobiet). Jest nadzieja, że niektóre wyścigi kolarskie też będą w wersji bez komentarza?

#223

Zawsze są też bez komentarza.

1 Like
#224

I do tego bez reklam

#225

No ale bez komentarza to jednak trochę wieje nudą i trzeba się koncentrować cały czas, żeby nie przegapić jakiejś akcji.

#226

I tak niektórzy komentatorzy przegapią większość akcji. Wolę ‘nudę’ niż zdenerwowanie się :wink:

1 Like
#227

Jak oglądam na kompie, to otwieram dwa okna, na pierwszym planie wersja bez reklam i komentarza, a w pod nim to z komentarzem. Wtedy mam wersję bez przerw reklamowych, a na dodatek z komentarzem :grin:

1 Like
#228

Jest ktoś w posiadaniu kodu rabatowego na playera i chciałby się podzielić? Niestety przespałem czarny piątek, gdzie można było wyhaczyć na rok, za bodajże połowę ceny

#229

I jest promocja 44.50 za rok do 4 kwietnia, jeśli ktoś jest zainteresowany. Ja już niestety przepłaciłem za 90, więc może komuś chociaż teraz się przyda :slight_smile:

1 Like
#230

Nosz kurde ja czekałem i kupiłem za 89zł.

#231

Pytanie techniczne: czy istnieje możliwość “obejścia” wpisywania numeru karty kredytowej podczas dokonywania płatności przez paypal? Żal nie skorzystać z takiej promocji, a aktualnie nie posiadam karty debetowej.

#232

Raczej się nie da.

#233

Da się cofnąć relację? Na Ipli, gdy się spóźnię z oglądaniem to mogę przewinąć ileś tam godzin.

#234

Cofnąć da się tylko o 5 minut, ale jak wejdziesz na powtórki to możesz zobaczyć całość po zakończeniu.

#235

Parę lat temu player był wart swojej ceny. Można było cofać każdą transmisje do 3 (?) godzin i zmieniać język komentarza. To co jest teraz to jakiś żart.

#236

Ale i tak chyba warto. Teraz płacę za Iplę 15zł miesięcznie co wychodzi 180zł na rok, a tutaj 44,5zł. Co prawda na Ipli mam jeszcze Polsat Sport, ale mało na nim oglądam.