Eurosport Player. Kto korzysta? Opinie

Na EPlayerze latają “puste” reklamy , tzn. pojawia się jedynie taki ekran kontrolny ze standardowym obrazkiem, a w tym czasie w Eurosporcie telewizyjnym jest blok z reklamami lokalnymi (czytaj: krajowymi). Poza tym reklamy ogólnoświatowe lecą i na EP i w tv (chyba taki jest podział jak sądzę). Można oczywiście by tę lukę jakoś zagospodarować.

ale tylko wtedy gdy ogladasz es1lub es2. Ale prawie zawsze jest jednocześnie transmisji bez przerw reklamowych i zazwyczaj bez komentarza (choć czasami z angielskim)

cóż aplikacja stacza się z każdą innowacją/aktualizacją otóż geniusze zablokowali starsze wersję androida z której sobie korzystam na S9 a mało tego określili że na smartfonie obejrzysz sobie tylko z chrome albo firefoxa może niedługo skan dowodu będzie trzeba podać żeby móc korzystać… dno

Zrobili udate i na FF się nie odpala, kurde. Płaci się kasę a to gówno nie działa. eh chyba trzeba będzie sie z tym bujać, bez jaj.

Wywala komuś po zalogowaniu taki błąd?
FF

69.0.3 (64 bity)

Ostatnimi czasy coraz częściej. Jeśli masz jakiegokolwiek adblocka, to wyłącz na tej stronie…

Wszystko wyłączone i nie odpali. Zaraz się to stało po ich super aktualizacji. W Chrome działa. Eh

Na plus tych nowości, że można cofać do początku transmisji.

Wiem, ze płacicie za usługę i macie prawo do niezadowolnia, ale dajcie im miesiąc na połatanie różnych błędów.

Oczywiście, jeśli nie jesteś pewien tego, czy Twój nowy soft będzie niezawodny przy różnych konfiguracjach sprzętowych, powinieneś zawsze udostępniać wsteczną wersję aplikacji, ale ktoś widać o tym zapomniał.

Od siebie dodam, że jak już działa, to jest lepiej niż było. Serio.

Najbardziej przydatna funkcja w moim telefonie, czyli dzielenie ekranu do czasu aktualizacji Playera wszystko działało. Teraz jak dziele ekran to Player się zacina, na pewno nie moja wina bo przedtem wszystko działało.

Teraz śmiga. :grinning:

Chciałem obejrzeć wczorajszą transmisje z toru i na Playerze jest tylko powtórka bez komentarza, zawsze tak było?

Też miałem o to pytać, zniknęły niedawne Lombardia i P-T z polskim komentarzem.

Ale za to plus, że można robić zrzuty ekranu w aplikacji bo przedtem było to, przynajmniej u mnie, zablokowane.

Ale sie ciesze jak dziecko.
Wczoraj kupilem dostep na caly rok za 45PLN.
Black Friday,
I tak to powinno wygladac we wszystkich branzach. Komputery, AGD i inne.
A nie , jak to w Polsce, sprzedawcy caly rok podnosza ceny. Wylacza sie ceneo itp.

Wczoraj? Nie za tydzień?

Och, sprawdziłem. Kupiłem dostęp rok temu właśnie w promocji Black Friday i oczywiście zapomniałem anulować go. Więc wczoraj zabrali mi pieniądze na nowy rok, ale ku mojemu zdziwieniu zapłaciłem tę samą promocyjną cenę, a nie pełne 99 zł.

1 polubienie

Bo chyba od wczoraj obowiązuje promocyjna cena :smiley:
Też się skusiłem, rok temu nie brałem bo stwierdziłem, że mam Polsat Go i tam jest ES ale okazało się, że na komórce odechciało się temu działać a poza tym nie można go uruchomić na czymkolwiek więc na nowy sezon przyda się player :slight_smile:

Powiem tak włączył mi się Janusz mod jak zobaczyłem tą promocję, a potem przypomniałem sobie że kupiłem pakiet na rok bodajże w kwietniu (też wtedy była promocja). I stąd moje pytanie, nie wiecie czy jak teraz kupię kolejny rok to doda mi go teraz czy od kwietnia?

1 polubienie

Mam tą samą sytuację, bardzo dobre pytanie, czy dostęp do ES Player zostanie wydłużony o rok czy przedłużony o rok od dzisiaj?

Nie mogę dać sobie ręki uciąć ale na 99% będzie przedłużone o rok od daty zakończenia aktualnej subskrypcji, tak działa to wszędzie indziej bo przecież nie mogą nas “okraść” z pieniędzy za niewykorzystany okres.