Eurosport Player. Kto korzysta? Opinie

Czy to jest normalne ze w tej chwili etap 7 mogę zobaczy tylko z ang komentarzem a z polskim nie? Z polskim pojawia sie zawsze później?

Widzę że jest tak jak piszesz. Na razie opcja w angielskim.

1 polubienie

Bez zmian. Ciągle większość języków oprócz polskiego. Coraz gorsza ta aplikacja.

1 polubienie

Ja nie korzystam z playera tylko mam ES na NC+, ale czytając komentarze powyżej jak i to że np. z T-A nie ma transmisji w TV to wydaję mi się że od kiedy połączyli się z GCN jeśli chodzi o kolarstwo w ES wygląda to co raz gorzej, za to co raz więcej jest w streamingu na GCN. Czyżby ES celowo pogarsza swoją ofertę jeśli chodzi o kolarstwo próbując wcisnąć ten GCN?

Macie też tak od pewnego czasu, że nie znikają Wam elementy sterujące wideo nie znikają w aplikacji? Przez to muszę oglądać normalnie przez stronę. W ogóle ta aplikacja coraz gorsza zamiast coraz lepsza.

Teraz sprawdziłem w aplikacji (android): u mnie jest ok, znikają. Jednak rzadko korzystam z apki więc mogłem przegapić problem.

Dobrze ze już tylko miesiąc tego dziadostwa i przechodzę na GCN albo jeszcze dziś przechodzę! głownie kupiłem po to żeby nie było reklam no i nie ma … na angielskim włoskim hiszpańskim a na polskim co ??? Reklamy co to za zmienianie warunków umowy w trakcie trwania żenada.

Specjalnie zmieniać na GCN w moim wypadku to się nie opłaca bo ja oglądam też inne sporty na ES.

Patrząc ostatnimi czasami na poziom polskiego komentarza wolę wybrać angielski lub niemiecki, a do tego EP ma mój ukochany snooker i tam go oglądam.

3 polubienia

Minusem GCN był brak transmisji z MŚ. Chyba, że jest się akurat w Kazachstanie albo na Białorusi. Trochę to komiczne biorąc pod uwagę, że transmisja na ES (z logiem GCN) była. Umowy licencyjne to jednak często dziadostwo… obejrzałem w szwajcarskiej TV, bez reklam, ale z dosyć nudnym komentarzem. Poza momentem kiedy Hirschi wyszedł na czoło na ostatnim podjeździe :sweat_smile:

2 polubienia

To na EP można teraz wybierać język komentarza? Jakiś czas temu było tylko po polsku.

Tak tylko nie w tym samym okienku transmisji co po polsku pod spodem szukaj angielski i jak już w niego klikniesz to potem w ikonce niczym sms możesz wybrać kilka innych

2 polubienia

JA PIER…! Dziękuję! Do tej pory tego nie wiedziałem i musiałem słuchać Sean Kelly’ego. Haleluja! Masz ode mnie kawkę lub piwko jeśli kiedyś się spotkamy na żywo!

4 polubienia

Chociaż komuś przydały się te moje krytyczne komentarze na temat działania aplikacji, myślę że zamienię te doborocie, na porady co do mojego ataku na jakieś włoskie Gran Fondo, jeśli dopnę budżet w lepszym stylu niż CCC czy NTT. Co do spotkania na żywo od paru dni aż miałem zasugerować jakiś forumowy zlot (wiadomo ciężka sprawa terminy/miejsca/priorytety) w końcu różnorodności tu nie brakuję od mitycznych komentarzy Edera po fachowe eseje forumowych bywalców, jednak jako że bywam większym obserwatorem treści niż twórcą to ostatecznie nie zaproponowałem opcji jak wyżej, z bardziej realnych opcji, miałem się wybrać do Sobótki na spadające liście, jednak nakłada mi się to z innym “klasykiem”

2 polubienia

Szkoda, ja na Spadające startuję, jak i tydzień później w Miękini. Paradoksalne jest to, że jedyny użytkownik, którego (hmm, “prawie”) spotkałem na żywo, to akurat Eder.

Co do włoskich granfondo służę pomocą, choć oczywiście na razie trudno przewidzieć, jak to wszystko będzie wyglądało w przyszłym roku. A ja właśnie dziś muszę zdecydować, czy zapłacić wpisowe na Maratonę dles Dolomites 2021, czy jednak zrezygnować z udziału.

2 polubienia

Wplac Leo a w razie jak odwołają żądaj zwrotu

Kasy za bardzo nie mam i to jest 150 euro wpisowego teraz i noclegi, paliwo, itd. w potem.

Co byście powiedzieli o obecnej formie użytkowania?
zmienia się na plus?
wciąż tylko polski komentarz?
Ja ciągle jakoś żyję bez playera, ale temat wraca.

Jeśli oglądasz coś więcej niż kolarstwo, to może się przydać nagle w nieoczekiwanej sytuacji.

Bierz GCN. Nie ma polskiego komentarza, ale jest chyba 7 innych. Nie ma reklam. U mnie działa o niebo lepiej niż ES działał kiedykolwiek - wreszcie mam obraz HD. Teraz dodali jeszcze jakieś dodatkowe do oferty programy i filmy dokumentalne swojej produkcji, katalog wsteczny wszystkich transmisji też jest. Do końca miesiąca roczny abonament kosztuje ok. 100 złotych. Działa na komputerze, urządzeniach mobilnych i można wrzucić obraz na TV (cast).

2 polubienia