Frame Sworks Specjalized from China

400$ z przesyłką size 54cm 3k fork from pinarello all new.

koleżanka mojej fang ma taka ramę na zbyciu skończyła z biznesem carbonowym i jedna jej została.

Pozdrawiam

Widać, że “Specjalized” i że z Chin :stuck_out_tongue:

KUBa czy ten tzw.także z Chin jedynie pomalowany możesz nabyć za 400$ z dostawą pod drzwi do domu może z 3000$ trzeba wypłacić ,a materiał i factory te same.

a to myślicie, że ramy gdzie są produkowane ?:slight_smile: Mój spec z Tajwanu do polski przyplynal. Kilka lat temu jeszcze Cannondale sie trzymal USA, ale jak jest teraz… nie wiem.

Przecież, w żadnym miejscu nie neguję faktu produkcji większości ram w Chinach czy na Tajwanie. Rozbawił mnie opis, który idelanie wpasowuje się w konwencję chińskich podróbek. Rama to prawdopodobnie Pinarello, a w opisie jest “Specjalized”.

Jedna sprawa, to produkcja w Chinach pod konkretną marką, oficjalna sprzedaż, gwarancja itd. a druga, to sprzedaż czegoś, co wygląda jak Spec, Trek, Giant czy Pinarello. Skoro można kupić tablety, zegarki, samochody, telefony i komputery, które są replikami oryginałów, to dlaczego nie miałoby to mieć miejsca przy ramach rowerowych?

Mi to na specka nie wygląda… Zwłaszcza tylny trójkąt.

ok Kuba, źle Cię zrozumiałem. Mi też na pina to wygląda, przedni widelec charakterystyczny dla nich.

Kolejny raz plewcież bzdury tak jak z hematokrytem u Pantaniego rama Specjalized natomiast widelec pinarello to widać wystarczy się przyjrzeć.
Tak sobie klient zamówił i w końcu nie zapłacił i Chineczce corbon został zamiast $ ot i szkopuł ,w którym jej próbuje pomóc.

faktycznie, nawet w opisie jest, że rama speca a widelec pinarello. Podaj mi na pw swoj telefon, bede mial kilka pytan, znajomy chce kupic rower, namawiam go na karbon wiec moze znajde ci nabywce.

Skoro plotę bzdury, to czekam na link do oferty “Spacjalizeda” z taką ramą.

Masz rację, nie ma nawet podobnej ramy speca do tego czegoś:D to zwykłe hong fu w dodatku którego już nie produkują, mają ciekawsze podróby na składzie.
Pisanie że to pinarello albo spec kwalifikuje na skierowanie do Tworek:D