Frame Sworks Specjalized from China


#1

400$ z przesyłką size 54cm 3k fork from pinarello all new.

koleżanka mojej fang ma taka ramę na zbyciu skończyła z biznesem carbonowym i jedna jej została.

Pozdrawiam


#2

Widać, że “Specjalized” i że z Chin :stuck_out_tongue:


#3

KUBa czy ten tzw.także z Chin jedynie pomalowany możesz nabyć za 400$ z dostawą pod drzwi do domu może z 3000$ trzeba wypłacić ,a materiał i factory te same.


#4

a to myślicie, że ramy gdzie są produkowane ?:slight_smile: Mój spec z Tajwanu do polski przyplynal. Kilka lat temu jeszcze Cannondale sie trzymal USA, ale jak jest teraz… nie wiem.


#5

Przecież, w żadnym miejscu nie neguję faktu produkcji większości ram w Chinach czy na Tajwanie. Rozbawił mnie opis, który idelanie wpasowuje się w konwencję chińskich podróbek. Rama to prawdopodobnie Pinarello, a w opisie jest “Specjalized”.

Jedna sprawa, to produkcja w Chinach pod konkretną marką, oficjalna sprzedaż, gwarancja itd. a druga, to sprzedaż czegoś, co wygląda jak Spec, Trek, Giant czy Pinarello. Skoro można kupić tablety, zegarki, samochody, telefony i komputery, które są replikami oryginałów, to dlaczego nie miałoby to mieć miejsca przy ramach rowerowych?


#6

Mi to na specka nie wygląda… Zwłaszcza tylny trójkąt.


#7

ok Kuba, źle Cię zrozumiałem. Mi też na pina to wygląda, przedni widelec charakterystyczny dla nich.


#8

Kolejny raz plewcież bzdury tak jak z hematokrytem u Pantaniego rama Specjalized natomiast widelec pinarello to widać wystarczy się przyjrzeć.
Tak sobie klient zamówił i w końcu nie zapłacił i Chineczce corbon został zamiast $ ot i szkopuł ,w którym jej próbuje pomóc.


#9

faktycznie, nawet w opisie jest, że rama speca a widelec pinarello. Podaj mi na pw swoj telefon, bede mial kilka pytan, znajomy chce kupic rower, namawiam go na karbon wiec moze znajde ci nabywce.


#10

Skoro plotę bzdury, to czekam na link do oferty “Spacjalizeda” z taką ramą.


#11

Masz rację, nie ma nawet podobnej ramy speca do tego czegoś:D to zwykłe hong fu w dodatku którego już nie produkują, mają ciekawsze podróby na składzie.
Pisanie że to pinarello albo spec kwalifikuje na skierowanie do Tworek:D