Giro d'Italia 2019

Czemu aż taki limit. Gdy na pierwszym etapie Japończyk odpadł to uważałem to za mega niesprawiedliwe.
Ale bez przesady aby aż tak wysoki limit byl

Limit na czasówkach to czas o 30% większy od najlepszego. Pierwsza czasówka była krótka to i limit był mały.

1 polubienie

Źle zrozumiałem , myślałem że może przegrać o ponad godzinę :wink:

Mareczko po 2 punktach pomiaru czas gorszy nawet od Japonczyka , to jest jakis dramat z jego forma i wstyd dla druzyny nie jeden amator ma wiecej ambicji i woli walki niz on

3 minuty straty do Japonczyka na mecie…

Czas zwycięzcy 49:58 i Mareczko wylatuje.

Chyba za mokro na taki czas, raczej Mareczko pojedzie jutro.

1 polubienie

Jest to całkiem możliwe. Chociaż teraz ciężko przewidzieć, trochę więcej nam powie czas Campenaertsa.

A gdzie tam, Nibali czy Roglic na pewno zejdą sporo poniżej 50 minut, biorąc pod uwagę że Davies ma 54

Campenaerts nieźle pojechał podjazd. Chyba tylko Roglić może go pokonać chociaż ta wymiana roweru fatalna.

Roglić na pewno nie jest zadowolony z pogody (mimo że jego pierwsze zwycięstwo na Giro to przecież deszczowa czasówka 3 lata temu), ale zobaczymy w jakiej w ogóle jest formie po kraksach.
Nibalemu i Lopezowi ten deszcz powinien być na rękę.

Niedalej jak wczoraj oglądałem filmik, na którym Gabriele Missaglia opowiadał, że Mareczko przygotowywał się całą zimę na Giro :wink:

1 polubienie

A mocno pada?

Hehe być może ale chyba na nie tegoroczne :wink:

Zaczęło niemiłosiernie siąpić

Za Campenaertsa chyba tak nie padało? Oby przestało choć trochę przed Rafałem

Czemu?
Im gorsza pogoda tym większa szansa na mniejsze różnice na etapie, a nie oszukujmy, Majka nie był przed startem jego faworytem.

No, a jeśli Majce bedzie ostro lało, a Rogliciowi przestanie?

To już się nazywa pech :slight_smile:

A według radar eu cz nad San Marino nie ma ani jednej chmurki :open_mouth:

Tymczasem w brytyjskim Eurosporcie: “Pozzovivo nie umie jeździć na czas, ale pojechał zaskakująco dobrze” odc. 532.
W tym chyba nie różnią się od naszych komentatorów :slight_smile:

1 polubienie

Ruszył Rekin z Messiny

macie jakąś lepszą stronę czasami live bo strona giro a już w ogóle aplikacja to jakaś porażka dla mnie

3 polubienia