II etap wyścigu o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego


#1

Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego

O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO

KLASYFIKACJA II ETAPU

rozegranego w dniu 14.05.2006 roku na trasie okrężnej Kurów - Płonki - Buchałowice - Kaleń - Kurów - długości 14 km

Organizator: Urząd Gminy, UKS Relax, OSP w Kurowie

                        KATEGORIA MŁODZICZKA + JUNIORKA MŁODSZA

Dystans 28 km Średnia szybkość zwycięzcy 35,74 km/h

Miej-sce Nr start Kod UCI Nazwisko i Imię Klub Różnica czasu PKT
1 116 19901015 Kuduk Jadwiga CWKS Resovia Rzeszów 00:47:17 10
2 118 19900515 Długoszek Ilona KS Pogoń Mostostal Pulawy 00:03:24 8
3 123 19921026 Krupa Magdalena (M) KS Agros Zamość 00:08:49 6,5
4 120 19920403 Marzec Marta (M) Lewart Luvi Mapei Lubartow 00:09:42 5,5
119 19920603 Chazan Monika (M) Lewart Luvi Mapei Lubartow wycof.

  KATEGORIA  JUNIORKA+ELITA (open)     

Dystans 60 km Średnia szybkość zwycięzcy 31,85 km/h
Miej-sce Nr start Kod UCI Nazwisko i Imię Klub Różnica czasu PKT
1 115 19860523 Wnuczek Aleksandra Start Peugeot A Kita Lublin 01:52:42 10
2 117 19811208 Kapusta Sylwia CWKS Resovia Rzeszów 00:01:30 8
3 122 19870212 Gałan Barbara KS Agros Zamość 00:01:30 6,5
106 19870825 Szmańska Magdalena Jaguar Opty Mazowsze wycof.
112 19891206 Gromaszek Anna Start Peugeot A Kita Lublin wycof.
121 19881118 Wawruch Sylwia Lewart Luvi Mapei Lubartów wycof.
124 19870809 Jaksim Dorota LKS Orlęta Enter Gorzów Wlkp. wycof.

  KATEGORIA MŁODZIK     

Dystans 28 km Średnia szybkość zwycięzcy 36,52 km/h
Miej-sce Nr start Kod UCI Nazwisko i Imię Klub Różnica czasu PKT
1 73 19920104 Seroczyński Arkadiusz GOSiR Piaseczno 00:45:58 20
2 11 19920130 Haba Grzegorz Pogoń Mostostal Puławy 00:45:58 16
3 21 19920106 Małyska Kacper ZKS Elpis Lublin 00:45:58 13
4 20 19920430 Pliś Przemysław Azalia Brzóza Królewska 00:45:58 11
5 24 19920209 Sowa Paweł KS Agros Zamość 00:45:58 9
6 84 19921218 Serafin Mariusz Trójka Piaseczno 00:45:58 7
7 88 19920920 Stefński Maciej Trójka Piaseczno 00:45:58 5
8 15 19920413 Marek Przemysław Pogoń Mostostal Pulawy 0:01:19 3
9 22 19920808 Krasowski Kamil KS Agros Zamość 0:01:19 2
10 77 19920222 Górecki Marcin GOSiR Piaseczno 0:01:19 1
11 3 19931211 Bagiński Maciej Opty Mazowsze 0:01:19
12 4 19930701 Lech Dominik Opty Mazowsze 0:01:19
13 98 19920403 Reszka Dawid Trójka Piaseczno 0:01:19
14 83 19921228 Baran Daniel Trójka Piaseczno 0:01:19
15 89 19920209 Tomaszewski Karol Trójka Piaseczno 0:01:19
16 12 19920918 Kister Paweł Pogoń Mostostal Pulawy 0:01:19
17 79 19931207 Cybulski Marcin GOSiR Piaseczno 0:01:19
18 5 19920526 Michalak Adrian Opty Mazowsze 00:08:29
19 101 19921203 Stelmasiak Przemysław Trójka Piaseczno 00:08:29
20 23 19930516 Piskorski Tomasz KS Agros Zamość 00:12:02
21 16 19920109 Szymański Grzegorz Pogoń Mostostal Puławy 00:14:33
22 17 19940127 Warda Rafał Pogoń Mostostal Puławy 00:14:33
18 19930630 Kulesza Marcin Azalia Brzóza Królewska wycof.
72 19920610 Watraczuk Przemysław Agros Zamość wycof.
87 19930416 Tomaszewski Michał Trójka Piaseczno wycof.

  KATEGORIA JUNIOR MŁODSZY     

Dystans 60 km Średnia szybkość zwycięzcy 31,85 km/h
Miej-sce Nr start Kod UCI Nazwisko i Imię Klub Różnica czasu PKT
1 34 19900420 Zmysłowski Karol Lewart Luvi Mapei Lubartów 01:52:42 20
2 22 19911207 Wiśniowski Łukasz MKS Jurand Ciechanów 01:52:42 16
3 23 19900114 Rżany Michał CWKS Resovia Rzeszów 01:52:42 13
4 13 19910603 Fajdek Marcin Broń Radom 01:52:42 11
5 8 19900401 Utkowski Daniel Broń Radom 01:52:42 9
6 27 19910215 Głuszak Dariusz Azalia Brzóza Królewska 01:52:42 7
7 39 19900623 Orłowski Rafał KS Agros Zamość 01:52:42 5
8 20 19910510 Ornal Piotr Pogoń Mostostal Pulawy 01:52:42 3
9 40 19900614 Dańkowski Dariusz GOSiR Piaseczno 01:52:42 2
10 21 19910808 Wręga Wojciech Pogoń Mostostal Pulawy 00:00:51 1
11 36 19910101 Kozyrski Hubert KS Agros Zamość 00:00:55
12 15 19910610 Piotrowski Adam Pacyfic Toruń 00:00:55
13 19 19900726 Chyrchel Jerzy Pogoń Mostostal Puławy 00:00:55
14 14 19910618 Czarnecki Jędrzej Pacyfic Toruń 00:00:55
15 28 19910922 Janik Michał Azalia Brzóza Królewska 00:00:55
16 3 19910521 Morytko Marcin Opty Mazowsze 00:00:55
17 7 19910717 Kłopocki Przemysław Opty Mazowsze 00:00:55
18 25 19910201 Książek Łukasz CWKS Resovia Rzeszów 00:00:55
19 35 19910102 Dobrzyński Grzegorz Lewart Luvi Mapei Lubartów 00:01:37
20 16 19911121 Janik Paweł Pogoń Mostostal Pulawy 00:01:37
21 37 19910517 Solarski Michał KS Agros Zamość 00:02:16
22 30 19901130 Feledyn Michał ZKS Elpis Lublin 00:08:48
23 29 19900708 Kazanowski Paweł ZKS Elpis Lublin 00:08:48
2 19900621 Woźnicki Mariusz LUKS Błękitni Pacyna wycof.
18 19900513 Boreczek Kamil Pogoń Mostostal Puławy wycof.
24 19900528 Kaczmarski Kamil CWKS Resovia Rzeszów wycof.
32 19900512 Kłak Robert Lewart Luvi Mapei Lubartow wycof.
38 19900923 Gąsowski Dominik KS Agros Zamość wycof.
42 19900611 Zaborowski Bartosz GOSiR Piaseczno wycof.

  KATEGORIA JUNIOR     

Dystans 84 km Średnia szybkość zwycięzcy 39,06 km/h
Miej-sce Nr start Kod UCI Nazwisko i Imię Klub Różnica czasu PKT
1 4 19880109 Dominiak Kamil Pogoń Mostostal Puławy 02:09:01 10
2 8 19881117 Skrobich Kajetan Pogoń Mostostal Puławy 02:09:01 8
3 18 19890331 Sztobryn Paweł Pogoń Mostostal Puławy 02:09:01 6,5
4 17 19890331 Sztobryn Piotr Pogoń Mostostal Puławy 00:05:46 5,5
5 22 19880213 Kozłowski Paweł KLTC Konin 00:05:46 4,5
6 25 19890210 Frańczuk Adrian KS Agros Zamość 00:06:42 3,5
7 3 19880130 Wachnik Tomasz KS Szurkowski Warszawa 00:09:22 2,5
8 16 19890929 Strychalski Bartłomiej Pogoń Mostostal Puławy 00:09:22 1,5
9 41 19890727 Dobiecki Krystyn GKK Opty Mazowsze 00:09:22 1
10 23 19881031 Dembowski Tomasz Azalia Brzóza Królewska 00:09:22
2 19881125 Kotowski Szymon KS Szurkowski Warszawa wycof.

  KATEGORIA ORLIK     

Dystans 84 km Średnia szybkość zwycięzcy 40,64 km/h
Miej-sce Nr start Kod UCI Nazwisko i Imię Klub Różnica czasu PKT
1 10 19870427 Wręga Mateusz KS Pogoń Mostostal Puławy 02:04:17 10
2 17 19850120 Wasilewski Radosław KS Pogoń Mostostal Puławy 02:04:17 8
3 34 19871224 Sadło Adam UC ARTISIENNE 00:01:42 6,5
4 35 19841205 Małaszowski Łukasz LKS Azalia Brzóza Kr. 00:05:04 5,5
5 37 19870921 Kozak Artur LKS Azalia Brzóza Kr. 00:05:04 4,5
6 32 19860510 Mazurek Kamil MKS Start M-Team Lublin 00:05:04 3,5
7 36 19861228 Misiak Radomir LKS Azalia Brzóza Kr. 00:17:42 2,5
38 19871105 Kozłowski Tomasz LKS Azalia Brzóza Kr. wycof.


#2

SMIESZNY WYSCIG SMIESZNA OBSADa


#3

co w nim smiesznego? :>


#4

spojrz sobie prosze na wyniki 5 zawodnikow z 1 klubu w pierwszej “piatce” na jakim powaznym wyscigu kiedys tak bylo?? ja sobie nie przypominam. grupa mostostal zalicza sie do dobrych druzyn ale na wyscigach o innej stawce nigdy nie zdobyli calej pierwszej “piatki”

[size=75][ Dodano: Sro 07 Cze, 2006 20:14 ][/size]
W kategorii juniorów ton rywalizacji nadawali kolarze Mostostalu Puławy. Jakub Dudziak przyjechał w 7 osobowej grupce i zajął
9 miejsce.

o ile sie nie myle :slight_smile: