Il Lombardia 2022

W tym roku następująca trasa.

W tym roku klasyczna końcówka z Civiglio i San Fermo della Battaglia.

Bardzo kąśliwa końcówka, idealna dla Matthewsa

1 polubienie

Mimo braku Sormano wydaje się, ze wyścig będzie jeszcze bardziej selektywny. Od Ghisallo raczej tylko ogień, nie ma praktycznie nic płaskiego zatem stacje przekaźnikowe tym razem średnio przydatne.

Dla Nibalego to za trudne.
Mollema sam nie wiem, pewnie top5 ale czy wygra?
Jonas mnie nie przekonuje, Pogacar się skończył.
To może Kwiatek na świeżości? :crazy_face:

1 polubienie

Matthewsa to ja tam nie widzę, zdecydowanie za ciężka trasa. Jak będzie tempo, to polegnie na Civilio najpóźniej. Wyścig zdecydowanie dla górali.

1 polubienie

Szkoda, że reszta trasy już nie bardzo.

4 polubienia

Pogacar niewyrazny, to może Majka? :sunglasses:

1 polubienie

Bardziej selektywny ? Ogień na Ghisallo ? Chciałbym to zobaczyć…

Będzie stypa do Civiglio. Nie jestem pewien czy nawet drugie noże będą tu wcześniej atakować.

Beznadziejna trasa jak na Lombardie.

1 polubienie

Roglić zakończył już sezon 2022.

1 polubienie

Faworyci
××××× nikt
×××× Pogačar, Mas
××× Vingegaard, Valvarde, Bilbao, Vlasov
×× Jungels, Van Aert, Kelderman, Uran, Gaddu
× Kwiatkowski, Carl fredrik Hagen, Poels, Wellens, Alaphiliphe, Yatesowie, Almeida, Turgis, Mollema, Asgreen
Uzasadnienie jutro

Na pierwszy plan wysuwa się Pogačar, który może nie być najsilniejszy, ale ma niesamowity sprint z grupki i dobry zmysł taktyczny . Masa dałem tak wysoko głównie za formę z ostatnich tygodni, ale obawiam się, że ten wyścig będzie za mało selektywny dla niego .
Vingegaard, Valvarde, Bilbao i Vlasov to kolarze, którzy mają papiery na ogranie Pogačara jeżeli tylko zrobią wyścig trudny mają papiery na ogranie Słoweńca

Pewnie wielu z was się zdziwiło dlaczego dałem Van Aerta tak nisko . Otóż to nie jest wyścig dla niego musiałby zrobić coś nieprzewidywalnego np . solowy rajd taki jak na 4tym etapie TdF bo nie widzę go finszującego z grupki . Ma bardzo słaby sprint z miejsca nie jest tak dynamiczny jak pozostali wymienieni przeze mnie kolarzy.

Jedno gwiazdkowi zawodnicy to czarne konie mogą - namieszać zakręcić się w dziesiątce

Podsumowujac na tę chwilę jakbym miał typować podium Lombardii wyglądało by tak

1 . Pogačar
2 . Vlasov/ Vingegaard, / Mas
3 . Bilbao, / Van Aet

Rzeczywiście się zdziwiłem, ale dlatego że go w ogóle dałeś jak już zakończył sezon.

3 polubienia

Jak to przecież jest na wstępnej liście startowej.

Jak Bernal czy Cras i pewnie kilku innych😁

Możesz przestać dawać spacje przed kropkami, przecinkami i dwukropkami?

Skąd się tu wziął Asgreen?
Po TDF skończył sezon :stuck_out_tongue:

Kwiatkowski jest raczej kompletnie bez formy, skończy pracę daleko od mety.

Patrząc na formę tych którzy dobrze jechali Vuelte: Evenepoela i Masa, Remco mógłby wygrać Lombardie jadąc tyłem, w między czasie wziąć ślub i wrócić na ostatnie metry wjeżdżając na jednym kole na linię mety.

Siedzi w Australii cały czas z rodzinka :slight_smile:

Dałem go bardziej życzeniowo niż realistycznie trochę za zasługi

Wiadomo czy wracają klasą biznes?

Może ktoś ze starej gwardii zrobi niespodziankę.