Inne dyscypliny

Zakładam temat w którym możemy rozmawiać o dyscyplinach, które nie łapią się pod założone już wątki. Mam nadzieję , że wątek przetrwa😜

Ronnie O’Sullivan już w półfinale mistrzostwa świata. To jego 13 półfinał w karierze co jest rekordowym osiągnięciem.

4 polubienia

Yan Bingtao w drugiej rundzie wygrał z Markiem Selbym.
Teraz prowadzi 10-9 z Williamsem.

Tak prezentuje się drabinka:
(Yan Bingtao - Williams / Bingham - Trump) - (Lisowski - Higgins / O’Sullivan).

Niewykluczone, że w półfinałach będzie trzech zawodników, którzy swoje pierwsze mistrzostwo świata zdobywali ponad 20 lat temu.

I chyba po raz pierwszy wszyscy pólfinaliści mogą miec potrójną koronę - tu strzelam ale myślę że nie było takiego przypadku wcześniej.

Chińczyk wygląda na trochę ugotowanego już.

Tak prezentuje się drabinka po meczu Williamsa:
(Williams / Bingham - Trump) - (Lisowski - Higgins / O’Sullivan).

Ale bedzie idealnie jak bedzie finał Williams vs Ronnie obojetnie kto wygra dla mnie im zawsze kibicuje.

Ja też sobie taki finał wymarzyłem, ale nie będę wtedy wiedział komu kibicować :wink: Marek to mój ulubiony zawodnik od zawsze, ale jednak 7 tytuł dla Ronniego (któremu również mocno kibicuję) to by była niesamowita historia.

No i historia dzieje się na naszych oczach. Niesamowity turniej!

No niesamowity skład pólfinałów. Taki który mozna sobie tylko wymarzyć.

Czy na forum ktoś kibicuje Higginsowi? Myślę że za te wszystkie przegrane finały w ostatnich latach w tym 3 z rzędu w MS nalezy my sie zwyciestwo w turnieju. Chociaz jestem kibicem Williamsa to jestem w tym momencie 50/50 pomiedzy Williams a Higgins

W tym momencie to już nie ma co kibicować, tylko trzeba oglądać i delektować się tym co się dzieje :wink: Jedynie Trump zdecydowanie odstaje od złotego trio 75’ :slight_smile:

Dla tych mniej zorientowanych, to wyobraźcie sobie, że na welodrom w Roubaix wjeżdżają razem Boonen, Cancelara, Gilbert i na ich kole młody Sagan :wink:

2 polubienia

A to mi bardziej przemawia że na mont Ventoux razem Froome, Contador, Nibali a za nimi wisi minimalizujący po czasowce straty Wiggins :sweat_smile:

A nie Cipollini, Petacchi i Zabel, a za nimi nastoletni Cavendish? :smiley:

2 polubienia

Mecze snookera trwają po kilka godzin, dlatego sprinterzy są wykluczeni :stuck_out_tongue: .

1 polubienie

Trump 7-1 Williams.

Williams nie istniał w tej sesji.

Nie spodziewałem się takiej wielkiej (chyba) jak na snookera przewagi :stuck_out_tongue_winking_eye:

To juz ciezko bedzie wrocic do meczu

Trump 11-5 Williams.

Wieczorem odbędzie się 3 sesja, w której Trump może sobie zapewnić awans do finału.
Musi wygrać 6 z 8 frejmów.

O’Sullivan 10-6 Higgins

Wilkiams wraca do meczu zaraz moze byc Trump 12:10 williams

1 polubienie

Czy to być może rodzina Donka?