Inne Wyścigi 2019

Przecież ponad połowa kraju to Alpy. Można by zrobić piękną trasę, typowo górską tygodniówkę i dać kategorię HC.

Koch dziś 2 w Austrii, cały czas równo na sprintach i do kompletu brakuje wygranej ale tego już nie osiągnie w tym wyścigu. Było blisko poprawienia statystyki CCC ale znów trochę zabrakło.

Ten Stimle to gościu którym CCC mogłoby się zainteresować.

Wolałbym Polaków w CCC, ale też rzucili mi się w oczy Steimle i Zimmermann ostatnio.

Kawał ścigania dzisiaj w Austrii. Aż ciężko zliczyć ile razy zmieniała się sytuacja na ostatnich pięciu kilometrach. Dawno czegoś takiego nie widziałem. Jednak wspaniała jest ta wspinaczka pod Kitzbueheler. Tak jak podejrzewałem, Hermans dziś już dużo słabiej, ale miał szczęście że w Dimension Data wszystko się posypało. Najmocniejszy był kolarz z największą stratą, a ten najwyżej był najsłabszy.

Własow 7. raz w TOP10 w tym roku, jeśli idzie o etapówki.
Astana chyba będzie miała z niego pożytek.

de Bod małym odkryciem wyścigu, dotychczas bardziej znałem go z czasówek, a tutaj podium, brawo.

Vlasov nie ma jeszcze rok kontraktu w Gazpromie?

Według PCS ma, ale pewnie nie problem wykupić dla drużyny typu Astana.

Nie spodziewałem się , że kiedykolwiek to napiszę-Jakub Mareczko trzeci w Grand Prix Cerami. Wygrał Coquard przed Benjaminem Declerqiem. Finisz prowadził pod górkę, więc tym bardziej jestem zdziwiony wynikiem kolarza CCC Team. Może uda mu się ugrać coś w Walonii, startują tam m.in Demare,Lawless i Coquard. Mam nadzieję , że będzie w najlepszej trójce etapu na TdP.

Remco szybko się porzegnał z generalką ale chyba odbił się na nim obóz wyokogórski.

Nie no, z całym szacunkiem ale podium przy takiej obsadzie to żaden bajer.

Ale jest progres…

Obsada była słaba, jednak zajął trzecie miejsce, i pokazał , że na coś może się jeszcze przydać. Kiedy spojrzałem na profil ostatniego kilometra to pomyślałem , że może będzie w Top 10. Bardzo ważny w kontekście tego czy jest sens by CCC przedłużyło z nim kontrakt będzie TdP.

A tymczasem na polskim podwórku narodził się nam nowy Kankovsky i ogolił 3 etapy Mazowsza :wink:

A Mareczko na 100% jedzie TdP? Dość pracowicie- GP Cerami, Tour de Wallonie i zaraz potem TdP?..I pytanie drugie- Ktoś wie na jakiej zasadzie Attila Valter jechał dziś to Gemenec GP?W Reprezentacji Węgier ?

Tak, w reprezentacji Węgier, tak podaje strona UCI.

Po dwóch etapach Adriatica Ionica Race 11-ty kolarz w generalce traci do lidera więcej, niż tracił 11-ty kolarz do lidera po 15 etapach Tour de France. :slight_smile:

1 polubienie

Jest na liście startowej, więc chyba jedzie.

Startuje Tour de Wallonie i tak się zastanawiam po co Mareczke było tam brać, nie ma praktycznie żadnego zupełnie płaskiego sprinterskiego etapu a już na 1 może się w limicie nie zmieścić.

Ze dwa trzy będą. To nie WT, żeby tempa nie wytrzymał.