Inne Wyścigi 2019

Ja widziałem tylko ostatni kilometr, także niewiele powiem.

Tak czy siak, Łucenko wygrywa 11 etapówkę dla Astany w tym roku. Rekord! A Ałmaty jeszcze przed nami.

Barguil zdobył dwie sekundy na pierwszej premii. W sumie Francuz zdobył 4 sekundy a Lutsenko 3 sekundy za wygranie ostatniej premii.

Dzięki, teraz pasuje. Tylko dziwi mnie, że Łucenko nie zdobył nic na tej pierwszej, skoro peleton tam też walczył. W ogóle się tam nie ścigał? Bo od Barguila raczej jest szybszy.

Nic nie pisze na ten temat ale pewnie peleton się podzielił albo Barguil sprytnie zabrał się do pierwszej ucieczki.

Gdyby mieli ten sam czas, wygrałby Barguil. Francuz przegrał więc wyścig przez to, że na finiszu naliczyli mu sekundę straty.

Naliczyli mu ja , bo tyle wlasnie stracil na finiszu . Napisales to troszke , jak by mu to “doliczyli” …

Ale wyścig naprawdę dobrze się oglądało. Trasy ciekawe, widoki ciekawe. W ogóle popołudniowa sesyjka BBT i Arctic była bardzo przyjemna :slight_smile:

Nie no, jasne, że na to zasłużył. Chciałem zwrócić uwagę na fakt, jak niewiele mu zabrakło. Ze dwa mocniejsze depnięcia by pewnie wystarczyły;)

Latwo sie pisze : DWA DEPNIECIA :wink:

Jak przytka to nic nie pomoże

Wlasnie !!!

Nie przeczę :wink:

Barguil znalazł już winnego, wcale go nie przytkało tylko Gasparotto mu drogę zajechał :joy:

2 polubienia

W Tour of Denmark czasówki stoją na dobrym poziomie. Toft Madsen od 2016 nie schodzi z podium czasówek na tym wyścigu, ale dziś dopiero wygrał.
Najbardziej zaskoczył mnie Vingegaard. Po niesamowitym dla niego TdP, teraz 7 w ITT wśród dobrych specjalistów na czas i z niedużą stratą do zwycięzcy. Sierpień dla niego przełomowy w karierze.

Ogladam jednym okiem wyscig w Hamburgu .
Sagan na 30 km do mety atakuje pod mala gorke 700 metrowa a Kwiatkowski ugotowany ledwo co sie na nia wtoczyl i juz spuchl na amen. Niestety ale nie ma zadnej formy dalej i z MS moze dac sobie spokoj

Jendak Viviani :slight_smile: od TdF złapał formę widać

Co ty, dziś 2 KOM-y i powyżej 100 wyników na Stravie.

:wink:

(czy za Stravowy komentarz dostanę bana?)

2 polubienia

Mareczko przedostatni sklasyfikowany, odpadł nawet od grupetto.

Złapał się w limicie, jest progres. W Chinach będzie golił etap za etapem :sunglasses:

1 polubienie

Sowiński 4 miejsce w GMP i 1 w kategorii U -23. Powinien trafić do CCC Development. Mało mamy kolarzy z potencjałem w trudniejszym terenie. W kadrze na TdP też powinien sie znaleźć ale ważniejsze było promowanie emerytów jadących w grupetto.