Jaką masz brykę ?????

czyli machop nie jezdzi turystycznie – to tak zeby calkeim off topic nie było :slight_smile:
Dobra to nie obniżam bo mam jakieś 12 cm ( rozumiem ze od wierzchu siodła do wierzchu kiery? Z jednej strony jestem rozciągniety , z drugiej mało się ścigam a często robie trasy >200 wiec wygoda sie przyda , do tego mój kark biedny :slight_smile:

[size=75][ Dodano: Wto 20 Mar, 2007 19:59 ][/size]
owieram nowy temat z tym :slight_smile:

nie rewelacja ale pojezdzic sie da

w tej chwili jest inna owijka i kiera i skrocony widelec
waga troche ciezka 8.1 ale za to kola są pancerne nie do zdarcia

Faktycznie, bez rewelacji …

No i ta waga …

:wink: :wink: :wink:

tiaaa… i co maja powiedzic ci co rzezbia na 9-10 kg “potworach” na sorze? :wink:

Chimek, czyżbyś miał sztycę Amoeba Vitra :slight_smile: ?

niestety tak, od gorala jest ale w miare lekka

to jak obiecałem pokazuje nowy sprzet moj :stuck_out_tongue: narazie bez owijki ale bez neij da sie jezdzic hehe niemoge znalesc mojej ulubionej ale to juz inny temat hehe


no no łudząco podobny do mojego :mrgreen: (ale foto swojego wrzuce za jakiś czas.)
tylko pogratulować :wink: bo elegancki sprzęcik i osprzęt też niczego sobie
PS: teraz wiadomo dlaczego chcesz zmienic mostek :smiley:

Zgodnie z obietnicą dorzucam jeszcze zdjęcie górala


No to i ja sie pochwale :slight_smile:

Arek, sądzę, że niewielu mamy tu speców, którzy potrafią dostać się na Twoją pocztę i zobaczyć to zdjęcie :wink: Wrzuć je na imageshack albo na Flickra :slight_smile:

Sorki, wlasnie nie wiedzialem jak sie wrzuca te zdjecia :frowning:. Myslalem, ze mozna normalnie z dysku. Nie dalo sie, wiec sprobowalem z poczty. Umieszcze przy najblizszej okazji.

Myslalem, ze mozna normalnie z dysku. Nie dalo sie, wiec sprobowalem z poczty.

Nie mam w tym momencie czasu, żeby sprawdzić i napisać, jak to sie robi, ale na pewno mozna wstawic zdjęcie bezpośrednio z dysku.

Umieszcze przy najblizszej okazji.

Czekamy :wink: .

ja dam nowe zdjęcia mojej bryczki

zdjątka

da sie z dysku tylko odpowiedino male musza byc

No to może zamieszczę parę wskazówek co do zamieszczania zdjęć poza Szosą :slight_smile:

Sposób 1.
Wchodzimy na www.imageshack.us, wybieramy plik z dysku i klikamy “Host it” otrzymujemy kilkana kodów/adresów do tego samego obrazka na różne fora, strony internetowe i bezpośredni link do nieprzeskalowanego obrazka.

Sposób 2.
Zakładamy sobie konto na Flickr.com albo na Picasa.google.pl. Tam już mamy wyjaśnione jak umieszczać zdjęcia. Dodatkowo na Picasie możemy to robić za pomocą programu.

Sposób 3.
Należy mieć własny serwer FTP i tam za pomocą TotalCommandera (na przykład) umieszczać pliki (w tym i zdjęcia). Nie będę podawał instrukcji obsługi TC, bo w sieci jest tego pełno.

OK, w koncu wrzucam :slight_smile:

A ja mam od dzisiaj nowy rower, skrojony na wymiar:
rama: Dedacciai Sat 14.5 stal Orłowski
koła: Mavic Open Pro
mostek i kierownica: Deda Newton
sztyca: Deda Carbon
kompletna grupa Ultegra
widelec: Deda Black Magic Carbon
siodelko: Sella Italia TT
pedaly: Look Keo Carbon
waga: troche ponizej 8,5 kg


To i ja się pochwalę.


nooo fajny ten trekk wszystko nawet fajnie dobrane ale szczeze to te treki juz mi bokami wychodza gdzie sie nie pojedzie albo cos to wszedzie te ramy ale jeszcze raz mowie Rower ogolnie OK