Jaki kupić rower do 1300zł???

Więc, jestem nowy :stuck_out_tongue:. Witam wszystkich! Chciałbym się poradzić jaki rower kupić do ceny 1300zł, na tereny leśne oraz te tzw. “wertepy”. Jeżdżę codziennie, chyba że zła pogoda lub nie mogę. Nie znam się w ogóle na rowerach. Myślę coś o rowerach Merida, Author, Giant. Są inne pewnie także dobre, więc proszę was o pomoc. Rower wiadomo że MUSI mieć amortyzatory :wink:. Wiem że hamulce hydrauliczne są lepsze, ale nie wiem czy w takiej cenie dostanę taki rower. Więc ogólnie rzecz biorąc:
-rower musi być w miarę wytrzymały
-amortyzatory
-hamulce tarczowe/hydrauliczne
-amortyzatory z pełne lub chociaż z przodu
-rower na nierówne tereny,lasy
-w cenie do 1300zł
-na wzrost 180cm

Proszę was o pomoc bo kompletnie się nie znam na tym sprzęcie, a chce już rower wybrać na kilka ładnych lat. Nie piszcie tylko o jakiś marketowych bo nie mam do nich zaufania i z założenie to są “buble”. Dziękuje i proszę o odpowiedz.

Wg mnie jak chcesz nowy rower w takiej cenie to lepiej skup się na dobrym osprzęcie niż na hamulcach tarczowych, polecam przejrzeć nowe rowery na allegro, ale wyprodukowane kilka lat wcześniej, ja tak zrobiłem kilka lat temu i jestem zadowolony, a wydałem tysiaka

teraz możesz szukać w sklepach internetowych,są fajne promocje na wybrane modele Meridy i z doświadczenia mogę polecić również firmę. do 1300zł bezie cięzko,ale trzeba po prostu szukać.