jakie mieliscie najwyzsze tetno ??

Tak z ciekawości zapytam: kolego mierzyłeś może czasowo powrót tętna do wartości spoczynkowych po treningu u siebie? Albo czy jest może jakiś ogólnie przyjęty optymalny czas spadku tętna? Słyszałem, że to kwestia indywidualna.
Przydałyby mi się dane porównawcze, żeby przekonać się czy u mnie wszystko ok z restytucją pulsu.
U siebie po treningu długości 45 minut na 60% HR max tętno spadło do spoczynkowego (70 ud./min) po 15 minutach (no i był to pierwszy trening po kilkumiesięcznej przerwie, a więc nie można mówić o wytrenowaniu).

moim zdaniem masz jakiś problem z sercem. Winieneś puśc do lekarza kardiologa a najlepiej do kardiologa sportowego.
Przeczytaj sobie artukuł Pana Szula o zmęczeniu wMajowym magazynie rowerowym tak jest opisany rodzaj zmęczenia który objawia się dziwnymi skokami wartosciami tętna [podczaa rogrzewki apózniej wszystko ustaje

Tompoz

ja tez mialam czestoskorcz (dokladniej nadkomorowy) od dziecka, moje max tetno to 240/min
warto zebys podczas takiego napadu udal/a sie do szpitala, a jak jest to niemozliwe to chociaz zmierzyl/a sobie tetno i pogadal/a o tym z lekarzem, bo to sie leczy (najczesciej zabigiem zwanym ablacja) i no nie jest to chory palec tylko jednak serce:)) a po co sie z tym meczyc

1 polubienie