Jakiej muzy teraz sluchasz?

Na moim szwedzkim kolarskim forum jest takie “cos” : [Jakiej muzy teraz sluchasz ?]
( jest tez : JAKIE PIWO TERAZ PIJESZ i jeszcze kilka innych …) i po prostu wrzucamy tam utwor ktory obecnie sluchamy ( mysle , ze wiekszosc z nas czegos ciagle slucha ).
Zadnych komentarzy , opisow swoich ulubionych gatunkow . U nas jest to 100% CZYSTE !!!
Sama muza bez “brudzenia” pod nia …

Znamy juz swoje poglady polityczne , wimy kto ma jakich idoli ( kolarstwo ) , to fajnie poznac sie ze strony “muzycznej” :wink:

Widzialem ze bylo u nas ( na Rowery ) cos , co nazywalo sie MUZYKA ; ale tam bardziej opisywaliscie CZEGO sluchacie co lubicie ITP.

Tutaj wklejamy tylko CZYSTA muze. Myslicie ze zadziala ???
No chyba ze chcemy cos tam pokomentowac , zapytac , ale umowmy sie :
TYLKO na temat MUZY !!!

No to ja zaczynam :

Wolę dać playlistę, bo u mnie duża rotacja – gatunków i wykonawców…

2 polubienia

Dla tej po lewej rzucilbym teraz WSZYSTKO ( nie wiem tylko czy TYLKO na teraz , czy na zawsze ) :wink:

1 polubienie

A to mi nie pasowało do playlisty, a słucham…


To uslyszalem kiedys noca wracajac , do domu “z rowerow” przez Danie i dlugo nie moglem sie uwolnic .
W ogole odkrylem wtedy przez dwie godziny jazdy ( pozna noc ) jaka Dunczycy maja zajebista muze …

Aktualnie leci cały album tego. Sąsiedzi pewnie mnie nienawidzą, bo mam dość spory układ grzewczo-nadawczy…

Nie wiem dlaczego , ale uwielbiam tego goscia ( a jeszcze bardziej jego zone , ktora za…la na gitarze rytmicznej jak Scott Ian , a jeszcze sie do tego ciagle usmiecha )

Giganci sie spotkali i sobie pograli …

Uwielbiam ten koncert

3 polubienia

DLR - gosciu z mojej Top Ten listy …

1 polubienie

WTF?? :joy: :joy: :joy:

1 polubienie

In Flames to ja z 8 lat nie słyszałem.

1 polubienie