Kilka pytań dot. rozwoju strony

Jeszcze jedno co się rzuca w oczy, to posty nieprzeczytane nie różnią się niczym od tych przeczytanych. Nie mają żadnego “kolorku”, “podświetlenia” przez co robi się bałagan.

I czy kliknięcie w tytuł wątku nie powinno przenosić do pierwszego nieprzeczytanego postu?

Przycisk “Oznacz wszystkie tematy jako przeczytane” byłby bardzo przydatny :wink: Tak jak i informacja po zalogowaniu - jak było na poprzedniej wersji - o ilości nieprzeczytanych postów :slight_smile:

A czy jest gdzieś “otwórz wszystkie w nowych kartach”?

Ja już dostałem 4 “nowe hasło” i za każdym razem jak chcę coś napisać, nie mogę się zalogować tylko muszę ponownie prosić o nowe. A jak wrócić do starego hasła, którtgo używałem parę lat?

Wiem, że jestem upierdliwy, ale ten layout jest beznadziejny. Bardzo niefunkcjonalny, niepraktyczny, mało przejrzysty i czytelny- no taki odpychający, jakby się forum cofnęło o conajmniej 10 lat. Chociaż zawsze jest tak na początku, że jak są jakieś zmiany, to wydają się gorsze, a jak się później człowiek przyzwyczai to jest OK, ale nigdy mnie tak żaden layout forum nie drażnił, jak ten. :smiling_imp: Sorry, ale aż odechciewa się tutaj wchodzić.

Da się zmienić. Pozostałe są nieco przyjemniejsze w obsłudze.

Natomiast rzeczywiście, nowy layout jest bardzo piękny i jeszcze bardziej nieczytelny.

Większość niedogodności zresztą to niestety wynik aktualizacji skryptu, na którym opiera się forum. Stąd brak niektórych, dawniej bardzo przydatnych funkcji. Mogę się mylić, ale przynajmniej kiedyś - nie dało się ich przywrócić.

Udało mi się to znaleźć:

No właśnie, strasznie irytujące jest to, że nie ma tej funkcji.
phpbb3.pl/viewtopic.php?f=52&t=17313 - nie sprawdzałem czy aktualne i działa

Próbowałeś tutaj zmieniać hasło?

Cześć.

Dwie sprawy:
Czy jest jakaś szansa na indywidualny dobór kolorów skórki? Jakkolwiek kolorystyka na głównej stronie odpowiada mi (albo nie przeszkadza; przewijając artykuł pomarańczowy nie rzuca się tak w oczy), tak tu na forum kontrast jest nie do wytrzymania.

Wydaję mi się, że na starym forum, wątki aktualne (to znaczy napisane ‘wczoraj’, ‘dziś’, ‘X minut temu’) w kolumnie ‘ostatni post’ pozostawały wytłuszczone. Powtarzam, tak przypuszczam, to było na tym forum. Czy jest możliwość przywrócenia tej funkcji?

Dzięki, pozdrawiam.

Da się zmienić styl forum. Panel użytkownika -> Ustawienia -> Ustawienia prywatne -> styl forum. Subsilvery i prosilvery są czytelniejsze( są niebieskawe, no powiedzmy, że srebrne).

Tamte skórki są dużo przyjemniejsze w odbiorze ale mam jeden poważny problem: klikając na jakiś temat przerzuca mnie na jego pączątek zamiast do nieczytanych postów, które dodatkowo nie są oznaczone. Strasznie to upierdliwe.
A nowa szata graficzna forum jest niestety fatalna. Faktycznie odpychająca pomarańczowa żarówiastość, która drażni nie pozwalając się skupić na treści. Dla mnie to taka typowa ewolucja:
Ktoś kiedyś stworzył pewne szablony kierując się czytelnością i przyjemną dla oka estetyką. Nie było wielu skórek, czasem tylko jedna tak więc postarano się by była dobra. Nastąpnie nastąpił czas niewielkich modyfikacji. Estetycznych i organizacyjnych lepiej pasujących do danej tematyki itp., dopracowywano szczegóły. To też było dobre.
Ale zawsze następuje ten moment: stare się nudzi, trza się wiąć za coś lepszego acz wrogiego dobremu. Porzucić stare czytelne, proste, przyjemnie graficznie szaty na rzecz nowych w imię nowości a nie faktycznych udoskonaleń.
To typowe :wink:

No i ja nie zdzierżyłem i wróciłem do starego wyglądu forum… :wink:

Witam serdecznie!
Mam jedno pytanie dot umieszczania relacji z etapów z youtube przy opisie każdego wyścigu/etapu. Jako, że tylko późnymi wieczorami mam czas, to bardzo często je oglądam “do poduszki”. Mój problem jest taki, że zanim się przebiję do video, muszę przejść przez wiadomość i najczęściej już wiem kto wygrał (tytuł artykułu, zdjęcie zwycięzcy). Może dobrym pomysłem byłaby osobna podstrona, np rowery.org/video gdzie byłyby umieszczane relacje youtube tylko z opisem czego dotyczy - bez żadnych “spoilerów” ?

pozdrawiam całą redakcję

Popieram, bardzo fajny pomysł. Miałem wczoraj podobny problem z Scheldeprijs :slight_smile:

Do pewnego czasu wrzucaliśmy filmy również na główną, ale nie wiem czy to ma sens.

Jeżeli wciąż szukasz, to ten kanał - youtube.com/channel/UCegI-y … Rqw/videos zawsze wrzuca ostatnie 10km każdego ważnego wyścigu, i nie ma żadnych informacji o zwycięzcy w tytule.

Czy jest szansa, że komentarze do newsów kiedykolwiek powrócą?

Tak.

BYłem krytycznie nastawiony do wprowadzonych zmian w wyglądzie i użytkowaniu forum. Teraz utwierdzam się w przekonaniu, że niektóre rozwiązania są ogromnym (przynajmniej wg mnie) knotem, doprowadzającym mnie każdorazowo do szału i zniechęcenia.

Wysłanie wiadomości na PW poprzednio było prozaicznie proste - wystarczyło znaleźć użytkownika, kliknąć na jego nick i pojawiała się m.in. opcja WYŚLIJ PW.
Obecnie, wysłanie PW przypomina wędrówkę labiryntem. Trzeba najpierw znaleźć PANEL UŻYTKOWNIKA co przy okazjonalnym korzystaniu z opcji wysyłania PW jest dla mnie każdorazowo irytujące, zapamiętać jego nicka, wpisać tego nicka w odpowiednie miejsce i dopiero można pisać wiadomość.

Klikam w twój nick, pokazuje mi się koperta (list) po prawej stronie, klikając w nią od razu piszesz wiadomość. Dlatego nie potrzeba aż tylu ceregieli jakie musisz robić. :stuck_out_tongue: