Kolarstwo w Opolu

Witam

Niedługo zaczynam studia w Opolu. Od niedzieli przeprowadzam się do tego miasta. Jako, że dość dużo jeżdżę na rowerze to jestem zainteresowany jak wygląda sytuacja kolarstwa w tym mieście. Chodzi mi głównie o jakieś ustawki, wspólne treningi. Z tego co się dowiedziałem jest dość silna 20-30 osobowa grupa mastersów, która spotyka się na wspólnych treningach. Jeśli by ktoś wiedział w jakich dniach i godzinach się odbywają się byłbym wdzięczny.
Jeśli jest ktoś na forum z Opola albo okolic zainteresowany towarzystwem do wspólnych treningów jestem zainteresowany.

Pozdrawiam.

Hej :slight_smile: ja za nie długo też zaczynam tam studia …

[size=75][ Dodano: Pią 25 Wrz, 2009 15:13 ][/size]
i będe tam mieszkał w akademiku a ty gdzie ? Słyszałem o tych ustawkach mastersów , nie pamiętam kiedy maja te spotkania ,ale ponoć 2 razy w tygodniu , mogę się dowiedzieć tyle że raczej teraz ich nie będzie bo sezon się kończy to są raczej sezonowe ustawki :mrgreen: , o zimowych nic nie wiem może pocinają w piłkę lub jeżdża po lesie :d.

Nie mam pewności na 100 % ale chyba bliższe informacje można uzyskać w CykloFanie, bodajże Plac Sebastiana.

Z innego forum mam już informację, że tam uzyskam jakieś szczegóły.

Ja wynajmuję mieszkanie, wyślę ci na pw kontakt do mnie to jakbyś był zainteresowany jakimiś wspólnymi treningami to się odezwij do mnie. W Opolu będę od niedzieli.