Komentatorzy kolarscy

Sportowca może nie, ale uwierz mi ze Kees to taki powiedzmy holenderski Janusz. Nawet znaczenie dość podobne

Dzięki. Słyszałem jak takiego wołali Ses, ale on musiał być z belgijskiego pogranicza. :slight_smile:

Z mniejszych wpadek dziś po ataku “muszkietera” jak go nazywają i Pinota, mówili że na czele peletonu goni Porte, a to żyły wypruwał sobie Mollema co dość łatwo było poznać po jego charakterystycznym gibaniu się. Po za tym to chyba jasne że Porte jest liderem i prędzej to Ciccone goniłby dla niego, bo Pinot w odjeździe.

Do tego Jaroński mówił, że ciągnie Tony Martin o zawodniku, który miał na kasku napisane Wout :slight_smile:

Też na to zwróciłem uwagę, ale chyba trzeba to usprawiedliwić to tym, że wbrew pozorom nie mają podglądu na wielkim ekranie tylko tam w studiu mają mały monitorek.

Piszę post pod postem bo z zupełnie innej beczki a mianowicie chyba największym (już) wygranym Polakiem tegorocznego touru jest Darek Baranowski. Dzięki relacji na motocyklu i innych na miejscu zdobył spory rozgłos :slight_smile:

Są gdzieś jakieś filmiki z tymi jego relacjami? Pytam bo przegapiłem a słyszałem że fajny show robił. Z góry dzięki za info

Kompilacja

2 polubienia

Sebastian Szczęsny nie lubi tego :wink:

Różnica jest prosta - Rybę w peletonie “wszyscy” znają, więc czuje się tam swobodniej i kolarze czy DSy też reagują inaczej.

A to w tym filmiku i tak tylko część, było więcej w live, dla mnie nawet ciekawszych wejść :slight_smile:

racja, kompilacja z jego drugiego etapu motocyklowego była do bani. A na etapie świetnie się zaprezentował - szczególnie przy wykryciu afery quintanowej :wink: Niby nic, ale dobre to było. Strasznie jego wejścia psuło opóźnienie dźwięku. Gdyby nie to, byłoby jeszcze lepiej, a tak rozmowy się z powodów technicznych beznadziejnie kleiły.
Z czasem TJ i SB starali się jak najmniej ingerować, ale przez te techniczne aspekty i tak robiły się chwile milczenia i ciężko było im gadać, jak gadali wszyscy naraz. Trochę zmarnowany potencjał.

1 polubienie

To prawda, akcja z Quintaną to było mistrzostwo świata. Właściwie nic się nie działo, a ja stałem spocony przed telewizorem. :wink: Ale niestety chyba nigdzie w sieci tego nie ma.

Jak ktoś znajdzie to wrzućcie, bo nie wiem o co chodzi

Napisałem komentarz pod filmikiem, który jest nieco wyżej wstawiony i Eurosport odpisał, że zrobią co się da, żeby to wrzucić.

1 polubienie

Co tam sie stalo Proboszowi ze go nie ma dzis na TDF ? . Uslyszalem tylko cos ze sie rozchorowal . No ciekawe moze od ilosci tych wywiadow z ekipa CCC :smirk:

Wczoraj też go nie było

Dzis go dalej nie ma . Szkoda bo energicznie opowiadal w przeciwnienstwie do Rainki .No coz Tajemnicze wycofanie z eurosportu jak Dennisa z BM :slight_smile:

Nic tajemniczego :slight_smile: Mówili, że w wyniku choroby musiał zrezygnować z dalszego relacjonowania TdF i wrócił już do Polski.

1 polubienie

Tomasz Jaroński to jest jednak King of the Wszechświat!

“Dojedziemy do lat 90. i co?”
I ja już więcej komentarzy słuchać nie muszę, nikt tego nie przebije :smiley:

Edit.
Oczywiście, Daniel musiał mnie sprowadzić na ziemię :wink:

To żałuj jego relacji z motocykla i momentu kiedy Quintana został za peletonem na siódmym etapie :rofl:.

Generalnie Baranowski zrobił pewien postęp i teraz się go przyjemniej słucha, nawet w sytuacji gdy zostaje sam na stanowisku. Przede wszystkim jest bardziej ogarnięty niż Jaroński w sytuacjach “na żywo”. Zakładam że nie pomylił by się np. w sytuacji z pierwszego etapu, gdzie Jaroński gadał na początku, że to Groenewegen wygrał etap.

1 polubienie