Konkurs GIRO 2008

To mama czy ty? Bo jak to są Twoje dwie to złamałeś regulamin.
A jak mama? Ciekawe czy wie, że na Nią założyłeś (bo wątpie żeby Ona się interesowała).

Moja ekipa nazywa się: laski. Nazwa wybrana celowo, ciekawa zbitka będzie, jeśli udałoby się prowadzić w jakimkolwiek stadium konkursu
Prowadzi Jan Kowalski i jego laski… xD heh

Poinformowałem ją ale regulaminu nie złamałem bowiem drużyna jest na nią i na jej adres mailowy, TomAsza się pytałem powiedział, że tak moge zrobić

Ktoś kto ma 10-cioro rodzeństwa zarejestruje 13 drużyn łącznie, w sumie regulaminu niby nie złamie, ale czy o to chodzi?
Dla mnie to paradoks, że akurat Ty, czyli ten, co się niecierpliwił czy konkurs się odbędzie tak był nieprzygotowany, że źle wybrał skład ;] Jeszcze dodałeś, że przy dwu drużynach większe szanse ;p
Dziękuj TomAszowi ;]

Ja też po zastanowieniu głębszym może bym zmienił trochę skład swojej drużyny, ale to przecież nie na tym rzecz polega. Mamy tylko jedną szansę na wybranie i potem już nie ma zmian, np. przez założenie innej grupy. To tylko oszukiwanie siebie, nikogo innego, bo przecież to tylko zabawa

Echhhhhhhh
Dobra napiszcie te swoje zespoły, ale z błędami :mrgreen:

…tego typu praktyki sprawiają, że liczba zgłoszonych drużyn do tych konkursów sięga (a zdarza się, że i przekracza) 1000! Ciekawe ilukrotnie przewyższa liczbę użytkowników systematycznie (choćby raz na tydzień) odwiedzających “rowery.org”? :unamused: Zapewne gdzieś ok. 3, może 4-krotnie, tak więc wniosek nasuwa się sam.

Dobra moge zrezygnować z tej drugiej drużyny chcecie tego
Proszę o wasze o odpowiedzi

Andrzej, Twoja drużyna: HRU CYCLETEAM

wystartuje w składzie:
Alberto Contador
Robbie McEwen
Leonardo Piepoli
Chris Anker Sorensen
Bradley Wiggins
Jens Voigt
Kanstantsin Siutsou
Josu Agirre Aseginolaza
Michael Blaudzun

Liczę że Alberto i tak da radę. No i poraz pierwszy postawiłem na Robiego.
Zadowoli mnie pierwsza setka. Po ostatniej Vuelcie mam trochę kaca bo była kompletnym niewypałem. Zyczę Wam powodzenia w konkursie :slight_smile:

Patryk, Twoja drużyna: LASKI

wystartuje w składzie:
Andreas Klöden - liczę na TOP5 i punkty z czasówek, jeśli Astana miałaby wygrać czasówke, ciekawe kogo wystawią na lidera… :question:
Daniele Bennati - co raz lepszy, no i jego narodowy Tour
Leonardo Piepoli - forma na Giro, im starszy tym lepszy, w tym roku jeszcze bez Simoniego
Jose Rujano - liczę na odrodzenie…
Daniele Pietropolli - pewnie pojedzie na DiLuce, ale wysoko powinien być
Matthew Lloyd - uciczki, harce, wysoko pod górę, jest w formie
Bradley McGee - czasówki i finisze z mniejszych grupek, CSC jedzie bez wielkiego lidera, więc McGee może być aktywny
Hubert Schwab - może ucieczka w górach?
Theo Eltink - może ucieczka w górach?
2 czasowców, 1 sprinter, reszta górali = na początku na pewno nie będę wysoko :p

Valv.: zostaw jak masz, na przyszłość nie rób błędów ;]

A gdzie można sprawdzić wyniki konkursu po każdym etapie?

Gdyby się przeczytało regulamin konkursu to by sie wiedziało takie rzeczy, tak więc z premedytacją nie odpowiem na Twoje pytanie, za to sugeruję przeczytać REGULAMIN KONKURSU

No i jeszcze moja drużyna:

Andreas Klöden
Paolo Bettini
Leonardo Piepoli
Chris Anker Sorensen
Christian Vande Velde
Matthew Lloyd
Kanstantsin Siutsou
Yauheni Hutarovich
Kevin Seeldraeyers

No to gratuluję pierwszych punktów.

VandeVelde wszak został liderem. No i rzecz jasna miał swój udział w zwycięstwie etapowym swojej drużyny

No pisze żeby wejść na konkursy.rowery.org, ale jak tam wczodze to wyników nie ma, tylko liczba zgłoszeń i co teraz?

[size=75][ Dodano: Nie 11 Maj, 2008 15:15 ][/size]

Przeczytaj regulamin :stuck_out_tongue: , tam masz informację dotyczącą pojawienia się wyników.

to po prostu kwestia czasu… wyniki nie zawsze są od razu, bądź cierpliwy…

No i jak wam się wiedzie w konkursie bo ja jak narazie zajmuje zaszczytne 382 miejsce… :stuck_out_tongue: :mrgreen: :wink:

dłaczego ja za drugi etap dostałem 1 pkt jesli w dziesiątce było dwóch mojch
Kloden - 10 i Rodriguez Oliver - 6

no spoko już wyniki są;)
Ja jestem po 2 etapie na 345:\ ale nie licze na dużo bo po zatwierdzeniu skłądu stwierdziłem że jednak mogłem dać inaczej;0
Pozdro dla wszystkich

Ja już nie liczę na dobre miejsce. McEwen nie będzie miał zbyt wielu okazji do finiszu, np. jutro peleton powinien się porwać na wzniesieniu, a Bennati wydaje się być w bardzo wysokiej formie. Postawiłem na Piepolego zamiast Savoldellego, a gór nie ma zbyt wiele, Savo może się liczyć w walce o top 5. Z kolei McGee, który jest bardzo waleczny i na pewno by punkty zdobył, już nie jedzie

Mi też wypadł McGee, a Bena zdobył pierwsze punkty.
Zespoły z listy startowej 424 - 439 (z wyłączeniem kilku) mają rażąco podobnie pisane nazwy, a składy są różne (jakby kilka opcji). Żal!