"Konkursiki"?

Co roku podczas Wielkich Tourów szosa organizowała konkursy, o których chyba wszyscy mamy bardzo pochlebne zdanie. Takie konkursy oprócz nagród dla zwycięzców, przynosiły “reszcie stawki” większe emocje na etapach. Rozumiem, że ze względów, może nie tyle organizacyjnych, co finansowych (nagrody) szosa takich konkursów, przy każdym wyścigu. W związku z tym chciałem wysunąć, własną propozycję pomysł, na który wpadłem podziwiając lądowanie samolotu podczas transmisji z Kraju Basków :wink: Otóż, mamy na forum kategorie “Konkursy” i może można by w niej przykleić punktację za miejsca na etapie, za wygranie wyścigu (i to moim skromnym zdaniem wystarczy, przy reszcie można by się pogubić :wink: ). Natomiast użytkownicy zakładaliby przed każdym wyścigiem temat z jego nazwą i podawali skład swojej drużyny. Nagrodą byłoby pokonanie forumowiczów, sadysfakcja oraz więcej emocji podczas wyścigu :wink:

Co o tym sądzi Administracja i Użytkownicy?

Niezależnie od tego silnik do “konkursów” jest na liście do wykonania. Zgłosiło się paru chętnych do pomocy, to spróbuję zorganizować ich w grupę i może napiszą…

Byłoby super :slight_smile: Gdybym znał się lepiej na CSS i PHP z chęcią bym Wam pomógł…

Jestem za tym by napisac silnik pod typowanie całoroczne, cos na zasadzie konkursu, który prowadzi od kilku lat Daniel Marszałek dla grupy znajomych czy teraz podobny na kolarstwo.org.pl.

Oczywiscie nalezaloby to dobrze przygotowac, czyli utworzyc indywidualne konta, dac mozliwosc wytypowania wszystkich wyscigów do konca sezonu “na przód” i pozniejszej ich korekty, błyskawiczne podliczanie punktów i publikacja aktualnego rankingu.

Gdyby udalo sie przygotowac taka aplikacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed przyszlym sezonem, mysle ze niebyloby problemów ze znalezieniem dobrych sponsorów, patrona medialnego konkursu, itp.

to jest ciekawa propozycja tylko chciałem powiedziedz ze w trakcie całego sezonowego konkursu mozna by było zmieniac kolarzy ze swoich druzyn bo jezeli opstawie wyscig do okola polski dajmy na to w styczniu a wyscig jest we wrzesniu to było by super jezeli bym mugł np we wrzesniu gogos z mojego zespolu zmienic oczywiscie tuz przed wyscigiem ale pomysl super ciekawa rywalizacja i mysle ze duze zainteresowanie by bylo tym konkursem sorki za bledy mam walnietą klawiature :wink:

Jestem jak najbardziej ZA, każda forma konkursu bardzo mile widziana :slight_smile:
Zawsze większe emocje a i satysfakcja z pokonania innych :smiley: