Korzystacie z jakiś aplikacji mobilnych?

Cześć,
Szukam fajnej aplikacji, która mierzyłaby mi czas, długość trasy i zapisywała to wszystko. Korzystaliście kiedy z Google Fit, Runtastic, Endomondo itp.? Która jest najlepsza? Chodzi o system Android.

Najlepsza i jednocześnie najpopularniejsza wśród kolarzy amatorów i zawodowców jest strava.com.

A to przyznam, że kompletnie jej nie znałem. Wszędzie tylko przewija się Endomondo, Runtastic itp. Widzę, że ta świetnie sprawdza się przy bieganiu i jeżdżeniu :slight_smile:

Tylko Strava się liczy. Zresztą zdarzało się że Endomondo mi się wieszało, wyłączało, a Strava bez zarzutu i chyba też mniej baterii zżera no i segmenty i kilka innych ciekawych opcji, dla kolarza wybór jest jeden.

Jeżeli chodzi o rower to strava jest najlepsza, ale jeżeli dodatkowo chcesz np rejestrować np. biegówki to trzeba już coś innego. Ja wtedy używam sport trackera bo do endomondo się zraziłem gdy miałem jeszcze telefon z symbianem na który endomondo miało okrojoną wersję.

Warto dodać, że na stravie możesz podglądać wielu profesjonalistów, którzy regularnie wrzucają swoje treningi i wyścigi. Przykładowo: strava.com/pros/1905161

Dziękuję Panowie za pomoc. Zatem Strava niech będzie :slight_smile:

Słyszałem pozytywne opinie o Endomondo, ale nie znam tej appki z włąsnego doświadczenia.

W moim przypadku sporttracker robił ładne przekłamania, endomondo jednak wydaje się być bardziej… dokładne.