Który Yates jest lepszy?

Rozstrzygnijmy to raz na zawsze! :smiley:

Osobiście jestem ogromnym fanem Simona, zwłaszcza za ten pokaz w pamiętnym Giro, a potem skuteczne odegranie się na Vuelcie. Miałem go wtedy w pierwszym sezonie pewnego fantasy, razem z Pinotem z nieba do piekła punktowego mnie zaprowadzili we wspomnianym Giro, ale edycja wyryła się w pamięci na zawsze. Dawno też nie miałem okazji takiej ofensywnej jazdy oglądać, jaką wtedy zaprezentował. Szołmen istny :slight_smile:
Lecz wydaje mi się, że się chyba totalnie zafiksował i przez to jakby stracił na uniwersalności. Góral nieprzeciętny, ale i chimeryczny trochę. Niesamowicie mi zaimponował pod tegoroczne Eze, gdzie nawet nie wyglądał, jakby specjalnie się wysilał gubiąc na sztywniutkim podjeździe atakującego przed nim Nairo i PrimozoWouta. Można zgadywać, jakby sobie poradził np. na Fedai, gdyby nie to kolano :frowning: Ciekawe też, czy za rok będzie kontynuował tę fiksację :smiley:

Adam bardzo solidny w te tygodniówki, ale jakoś nigdy nie widziałem (nie zapamiętałem, przepraszam) jakiejś potężnej ofensywy w jego wykonaniu. Za to w PCMie zrobiłem z niego kiedyś totalnego dominatora khe khe :wink:

Theodore natomiast zapowiadał się na solidnego wyjadacza azjatyckich asfaltów, ale gdzieś zniknął z radarów… :wink:

Jakie macie zdanie o Jejcach?

a Sean i Jeremy tez się liczą? :wink:

Liam i Jesse w sumie też. :joy:

Simonowi dobrze by zrobiła zmiana środowiska. Brat po zmianie barw, wyraźnie odżył. I powinien już dać sobie spokój z Giro, bo po tej klęsce w 2018 chce za wszelką cenę coś udowodnić.

Podobno w peletonie przebąkuje się, że od początku jechał po etapy, a nie po generalkę.
Trudno powiedzieć, w każdym razie ma jechać TdF :wink:

Po etapy oczywiście oraz żeby pomóc liderowi, bra… A, nie tak :stuck_out_tongue:

Ten temat został automatycznie zamknięty 183 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.