kupno roweru

witam wszystkich forumowiczów chem kupić rower mam na oku dwa modele kross Hexagon X1 kellys VIPER 30 jerzdżę po asfalcie czasami po nieutwardzonych drogach .Mam 155 cm, wzrostu i ważę 4,4 kg. proszę o odpisanie pozdrawiam wszystkich. :question: :question: :question:

Piszesz, że jeździsz głównie po asfalcie, a widzę, że celujesz w MTB, a może np. przemyślisz, czy nie wziąć kolarzówki? Ale to tylko taka sugestia. Oba modele wydają się w porządku jak dla mnie. Jesteś niskiego wzrostu, radzę koniecznie udać się do sklepu i przymierzyć się do roweru. Stojąc okrakiem, ramę powinieneś mieć w odległości od 5-7 cm od ciała. Jak staniesz jedną nogą na ziemi, a drugą na pedale, który znajduje się na dole, to noga powinna być wyprostowana. Możesz wysokość regulować siodełkiem, ale tylko do pewnego stopnia. Radzę, odwiedź sklep i poproś dobrego sprzedawce o pomoc.

Chyba zrobiles literowke w swojej wadze :laughing: A co do rowerow to z wlasnego doświadczenia zdecydowanie polecam twojrower.eu/, maja bardzo rozbudowana oferte, dostosowana do naprawde roznych gabarytow :slight_smile:

na górskim się utyrasz, opony za duże opory toczenia maja, albo fitnessówkę kup jak nie chcesz stricte szosy albo crossowy model na kołach 28" i górskiej ramie, mega uniwersalne sprzęty