Lakierowanie roweru

Panowie,

mam następujący problem. Chciałbym polakierować mój rower. Niestety nie wiem gdzie i za ile można to zrobić. Czy ktoś z Was zna firmę działającą w Warszawie, która lakieruje ramy rowerowe? Zaznaczam, że jestem kompletnym laikiem technicznym, więc rozłożenie i złożenie roweru powinno być wliczone w cenę (bo jak ja to zrobię to mi zostaną zbędne części :mrgreen: ).
Z góry wielkie dzięki za pomoc!

Jaka rama? Karbon, tytan, alu?

Nie mam bladego pojęcia. Mój rower był kupowany lata temu od faceta, który sam go składał.

Udostepnij jakies zdjecia , moze cos uda sie podpowiedziec…

Fotka z dziś rana robiona w biurze (sorki za jakość :wink: )
Zaznaczam, że rower był kupowany około 2001 roku (jeśli to cokolwiek pomoże).

ja obstawiam ze jest ta stal. jak możesz kolego to zrób prosty test. dołóż delikatnie magnes do ramy. jeżeli zacznie przyciągać to znaczy ze stal. jeżeli nie to jedna opcje mamy wykluczona

ja mam znajomego ale w krk :frowning:

W przypadku magnesu (takiej literki co się przykleja na lodówce) przyłożenie na ramę nic nie dawało, jednak w miejscu gdzie nie ma lakieru (właśnie dlatego chcę lakierować ramę :unamused: ) trzymało mocno, z czego wnioskuję, że rama faktycznie jest stalowa.

farba nie ma takiej mocy by zatrzymac magnes :smiley:
Moze trafiles na miejsce gdzie pod alu jest jakas sruba stalowa , tuleja etc.
Na moje oko to jest stalówka. IMHO malowanie tej ramy nie bedzie oplacalne.
W Cenie dobrego malowania mozna kupic na allegro jaks przyzwoitą alu używaną rame…

Kubusia na złom nie oddam nigdy :imp: (względy sentymentalne).
Ergo namiary na jakąś firmę lakierującą będą mile widziane (nawet jeśli jest to nieopłacalne :stuck_out_tongue: )

alu to miękkie dziadostwo - stal to stal :stuck_out_tongue: