Mistrzostwa Krajowe 2023

No trochę tych mistrzów już się zebrało, a za nieco kwartał lecimy hurtowo z tymi najważniejszymi koszulami… Więc moje pytanie, czy ktoś widział trasę i profil francuskich mistrzostw, o których wspominał Lafay?

I think it’s going to be selective,

he told CyclismActu. He continues,

It looks really tough. The cobbled hill is already not easy, but the finish climb is even harder.

Ciekawi mnie zwłaszcza podjazd na metę :smiley: Molard zapowiada walkę, Cofidisowcy są pewni swego, Pinot od tego uzależnia swoją karierę… Może być fajnie w tej Francji :wink:

1 polubienie

Mistrzostwa Wielkiej Brytanii.

Po Giro start zapowiedział Thomas, więc może być ciekawy pojedynek z Hayterem podczas ITT.

Mistrzostwa Hiszpanii.

1 polubienie

MTB XCO:
https://www.youtube.com/live/Am6bgpWEpwU

Pogačar ma wystartować w Mistrzostwach Słowenii zarówno w ITT jak i ze startu wspólnego.

Ciekawe czy jeśli wygra którekolwiek to zrobią mu jakąś lepszą koszulkę w UAE?

Pewnie będzie flaga na brzuchu.

Koszulki mają bardzo brzydkie w UAE obecnie.
Ciekawe czemu tak? Przecież można zrobić całą koszulkę w barwach narodowych i czarne/białe nazwy sponsorów w zależności od tego czy kolory flagi są jasne czy ciemne.

Wszystkie byłoby dobrze widać.

Mnie ciekawi to czy w Hiszpanii wystartuje Ayuso? Ponieważ może być bardzo ciekawy pojedynek z Rodriguezem.

Identyfikacja wizualna - jak widzisz reklamy firmy X, to są one utrzymane w danej tonacji kolorystycznej i tak masz je kojarzyć. Jak nagle zmienią kolory na inne na koszulce to według korpospeców od marketingu dojdzie do tragedii, bo przeciętny fan przestanie kojarzyć koszulkę z firmą X.

Sponsorzy drużyny Pogačara to akurat kraj i linia lotnicza.
Kraj to wiadomo, że ciężko takie barwy nadać więc na normalnych koszulkach jest czarny, a linia lotnicza Emirates reklamuje się na wielu koszulkach w wielu sportach z przeróżnymi kolorami więc chyba nie ma tak dużego problemu.

Tu przykłady tylko z piłki nożnej:






Ale w przypadku drużyny stwierdzili, że chcą mieć takie kolory i tak być kojarzeni. Jak chcesz ładnych koszulek mistrzowskich to zapraszam do FDJ :wink:

1 polubienie

W przeciwieństwie do UAE nie jestem fanem FDJ, ale koszulki mistrzowskie mają najlepsze w peletonie - to prawda :+1:

No to wracamy do pojedynku Kwiatkowski-Bodnar na ITT, plus Gradek i Maciejuk.

ITT Francja

ITT Dania

ITT Szwajcaria

ITT Belgia

No z tych czasówek to widze szanse na 3 złota dla QST.
Asgreen, Remco/Lampaert i Cavagna jednak nie podoba mi się ta trasa.

PS.Od kiedy PCS ma profile mistrzostw krajowych?

Mówisz, że Asgreen takim faworytem w Danii? Póki co, jeśli pośladów nie zepnie, to widzę go na 4. miejscu.
No ale może historia zatoczy koło… Rok temu rozbił się w Szwajcarii i stracił w zasadzie… rok. Może powrót na top zacznie się u Helwetów?

Zapomniałem, że to nie te czasy kiedy jego głównym rywalem był Toft Madsen :stuck_out_tongue:

W jego przypadku to miejsce na podium będzie dobre.

Nie no w Danii to Bjerg jest faworytem numer 1, potem Vingegaard jeśli jedzie.

Vingegaard na ogół nie jeździł ITT w mistrzostwach krajowych.

Kwiatkowski chyba faworytem.

Ja myśle, że wygra Białobłocki.

Natomiast Roglić nie jedzie.

Francja - runda

ITT Włochy

ITT Słowenia

1 polubienie