Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym

Na MP U23 Modzelewski był przed Paterskim! A postępy to zrobił tyle, że w czasówce liczyć się w walce o medale raczej nie będzie!

Jak pisałem wyżej - w zwycęstwo Huzara czy Sapy nie wierzę. Po prostu będą zbyt dobrze pilnowani, a nie będą mieli wsparcia grupy.

Jedzie nasza trójka z Miche?

Bo trzech zawodników to już mogłoby z naszymi polskimi kolarskimi grupami powalczyć.
Wtedy Marczyński mógłby znów zostać MP.

A jak czasówka?

Bodnar jedzie? Co się dzieje z Mazurem? Może Huzarski na czasówce powalczy o tytuł MP?

Mam wrażenie, że po przejściu do ISD czasówki panu Bartkowi wychodzą znaczne lepiej niż w Mrozie.

Ale wyniki z baby giro mówią same za siebie i nawet na trasie nie specjalnie skrojonej pod niego bo zapewne lepsza by była pofałdowana może się liczyć . Huzarski ? może może choć nie wydaje mi się bo po giro odpoczywał stracił troszkę rytmu ostatnio się nie ścigał podium możliwe ale raczej nie zwycięstwo tutaj Bodnar i Paterski są w lepszej sytuacji oraz polskie podwórko które cały czas się ścigało , chłopaki z ccc nie jechali Bałtyku mogą być świeżi i dobrze przygotowani - Łukasz Bodnar do tej pory nie błyszczał ale to akurat może być ten moment gdzie będzie mocno przygotowany , Taciak pewnie też po bałtyku myśli pod kątem mp na czas…

[size=75][ Dodano: Nie 21 Cze, 2009 17:25 ][/size]
Jedno wydaje mi się być pewne w tym roku zwycięzca nie zdeklasuje rywali - będzie wyrównanie w czołówce -pierwsza piątka moze być w jedej minucie - nie wiem kto z tych zawodników radzi sobie lepiej na długich dystansach w czasówce - w konfrontacji światowej polacy raczej w krótkich czasówkach wypadają ładnie - stawiam że wygra Maciej Bodnar 2 miejsce Taciak 3 Ł.Bodnar 4 Paterski 5 Huzarski 6 Kiendyś 7 Rębiewski 8 Sapa 9 Halejak 10 Modzelewski zobaczymy czy miałem nosa

Też bym na siebie nie postawił, niby czuje się już lepiej niż jeszcze tydzień temu ale w sumie zaraz będzie miesiąc bez wyścigów. Moja forma - hmm tego chyba najstarsi górale nie wiedzą. Może koło 5 miejsca się zakręcę na czas. Bo wspólny to loteria i tu się wcale nie nastawiam, lepiej podejść na luzie i zbytnio nie planować. Ale jak przepalę nogę podczas MP to może na Solidarce wyda.

Czy ktoś przeprowadzi relacje LIVE z zawodów?

relacja LIVE - jaka relacja !!
wsiadaj w samochód i jedz do Dolska, będziesz miał relację live.
kibice jak i większość narodu robi się coraz wygodniejsza, najlepiej się z miejsca nie ruszać i żeby wszystko było podane na tacy.

Taka mała podpowiedź jak zwiększyć frekwencję kibiców.

Zapłać mi za hotel transport i daj wolne to chetnie pojade

przynajmniej na niedziele, to jeden dzień, hotel nie potrzebny wolne raczej też, choć gdyby to ode mnie zależało chętnie bym Ci dał. Ej bez przesady - kosztów dojazdu na wyścig kibicom nikt nie zwraca, przynajmniej ja o niczym takim nie słyszałem.

Gdybym miał auto i nie musiał odkładać kaski na studia to bym pojechał :smiley:

Wyślijcie @ do organizatora wyścigu z zapytaniem o relacje live, może faktycznie coś będzie.

Bartek przez ostatnich kilka lat internetową relację LIVE robiła szosa.rowery.org lub pro-cycling.org! Więc o taką relację mi chodziło! Sam osobiście bym pojechał na MP gdyby nie były na drugim krańcu Polski! Za to zapewniam Cię, że będę na Wyścigu Solidarności (etap z Krosna do Przemyśla. Premia w Iwoniczu Zdroju oraz możliwe, że na mecie etapu do Jasła!)

Odmów sobie imprezkę czy chipsy czy w czym tam się lubujesz, co Ci nie ucieknie i pojedziesz ze znajomymi fanatykami, może macie autko w gazie czy diesla to wyjdzie na prawdę niewiele.

Dajcie mi laptopa z dostępem do neta to zrobię Wam relacje :p

I z kamerką internetową, będzie obraz HD :wink:
Myślę, że jeżeli ktoś chce, to zawsze mu się uda zobaczyć kolarzy. Choćby tak jak matti, na MP ma za daleko, ale będzie gdzieś indziej. Ja nie pojadę na MP, ale będę na 90% na TdP w Krakowie. I pewnie wielu z nas tak może. Nie ma co się gorączkować :wink: A fakt, faktem jakakolwiek relacja by się przydała. Może by tak TVP zrealizowała swoją misję? Głupi godzinny, nawet półgodzinny skrót by nikomu nie zawadził.

Ostatnio, czy to na Cuprum CUP, czy choćby w ostatnią niedziele na Pucharze Polski w Miliczu TVP była, warto wspomniec, że z Cuprum nadawali na żywo w niedziele na regionalnej. Tylko wszystko zależy od sponsorów, ale myślę, że będą :wink: (w końcu Milicz to też Wielkopolska, a balony CCC stały)

Moze lepiej nei TVP?

Zamiast kolarzy bedziemy wtedy wiekszosc czasu ogladac Kurzajewskiego, a Mistrza Polski wylonia kibice w plebiscycie IdioTele i znow wygra Marek Citko…

Co do trójki z Miche wiem w 100%, że pojedzie Niemiec i Marczyński bo właśnie wracają dziś do Polski i wystartują na pewno w MP, myślę też że wystartuje Szczwiński. Co z tego wynika??
Niemiec pomoże Tomkowi i Szczawiowi. W trójkę mogą coś ugrać.

Mysle, ze Gołas moze wspolpracowac z Sapa. Moze B.Huzarski sie do nich dolaczy.

M.Bodnar mistrzem naszego kraju . 2 był Huzar a 3 Taciak.Ł.Bodnar tym razem 4.

No proszę, a miało być miejsce koło piątki :wink: Gratulacje. A czy gdzieś można zobaczyć zdjęcia z tej imprezy? Tylko nie 2 i nie 3, a jakąś porządną galerię?

Taciak wiecznie 3 :stuck_out_tongue: