Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym

Jednak sciganie sie z najlepszymi wyszlo w tegorocznej czasowce.
Maciej Bodnar, ktory zaczal sie krecic w drugich dziesiatkach krotkich czasowek niezle obsadzonych wyscigow zdetronizowal brata, a Bartek kontynuuje dobra passe czasowek z GdI. Taciak znowu trzeci, lecz tym razem pierwszy z krajowych. Wyprzedzenie Ł.Bodnara pewnie mu dalo sporo satysfakcji.

Czyżby CCC znowu bez formy na MP? ;> wczoraj Zieliński też bez rewelacji, a jechał wcześnie, więc aż tak nie lało…
Trochę fotoreporterów było, wiec galerie się znajdą. Ja robiłem trochę zdjęć, ale będzie to “subiektywna” galeria :p ale minie trochę nim znajdą się na stronce.

Wierze że czasówka pierwszych dwóch się jeszcze znacznie poprawi , tak aby na świecie wyraźnie się pokazali w przypadku Maćka tego można się spodziewać - jest młody i w dobrych rękach w przypadku Bartka też bo nie był optymalnie do mistrzostw przygotowany a jedak był 2.

Właśnie wróciłem z czasówki w Śremie, zrobiłem trochę amatorskich fotek, jak będzie tam coś czego nie będzie wstyd pokazać :wink: to zamieszczę

a paterski który był?

No to z Bodnarem i Huzarem trafilem ;] Tylko coś Paterski mnie zawiódł , on jechał w ogóle ?
Przykład Huzara pokazuje , że ściganie wsród elity wiele daje.

Łukasz Bodnar był 10

Wyniki:
1 BODNAR Maciej - TEAM LIQUIGAS 0:57:08
2 HUZARSKI Bartosz - ISD 0:00:33
3 TACIAK Mateusz - MRÓZ CONTINENTAL TEAM 0:01:05
4 RUTKIEWICZ Marek - DHL AUTHOR 0:01:22
5 SAPA Marcin - LAMPRE 0:01:24
6 KIENDYŚ Tomasz - CCC POLSAT POLKOWICE 0:01:30
7 RADOSZ Robert - DHL AUTHOR 0:01:34
8 LISOWICZ Tomasz - CCC POLSAT POLKOWICE 0:01:40
9 RĘBIEWSKI Jarosław - CCC POLSAT POLKOWICE 0:01:45
10 BODNAR Łukasz - CCC POLSAT POLKOWICE 0:02:01
11 MODLELEWSKI Łukasz - LEGIA FELT 0:02:15
12 BARANOWSKI Dariusz - DHL AUTHOR 0:02:26
13 PIERZGA Adam - GILLETTE FUSION UVN GUADELOUPE 0:02:31
14 KOHUT Sławomir - WELTOUR - GRIJP ŁAZY 0:02:58
15 HALEJAK Wojciech - DHL AUTHOR 0:03:59
16 ŁADOSZ Michał - BLOIS CAC 41 0:06:24
17 WAJNBERG Piotr niezrzeszony - 0:06:31
18 GŁADYSIAK Władysław - CORRATEC TEAM POZNAŃ 0:10:17
DNS SKRZYPCZYŃSKI Andrzej LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓW
DNS KURAS Tomasz BIŁGORAJSKIE STOWARZYSZENIE KOLARZY

źródło: www.kolarski.pl

To Maciek będzie jechał w narodowej koszulce na czasówkach w wyścigach Pro Tourowych :wink:

Raczej nie Sapa też nie jezdził w koszulce mistrza Polski

Ale powinien

A czemu nie jeździł?
Kiedyś Mazur jeździł w Giro z naszą koszulką w Saunier.

Jak mnie pamięć nie myli,to Sapa jeździł z orłem :smiley:

Tak Mazur chyba jezdził w koszulce mistrza polski raczej na pewno ale Sapa nie przypominam sobie by jeżdził w narodowej koszlce przynajmiej w Pro tour

fotka o nazwie TRAINING,OUR RIDERS,The great hot before departure,Team Lampre-NGC 2009,>>> lampre-ngc.com/archivio/inde … se=2&anno=

Sapa escape in 2nd stage-foto Bettini >>> lampre-ngc.com/archivio/inde … se=3&anno=

ja tam Sapy w TV w barwach Lampre jeszcze nie widzialem, ale Pęgos wkleil chyba raczej mocny dowod. Nawet spodenki mu dali :slight_smile:

gdybym byl krajowym mistrzem to robilbym wszystko, zeby byc widocznym, dlatego dziwie sie takiemu Valverde, ze ma tak slabe mistrzowskie akcenty.

A Mazura to juz w ogole w PT nie pamietam :wink:

Sapa jeżdził w koszulce mistrza zawsze. Ja oglądałem go m.in w TdQatar i Tirreno. Co do wyników MP na czas to niespodzianek brak, może poza tym, że kolarze CCC słabiutko noi Ł.Bodnar wg. mnie stracił już szanse na TdP! Nawet w czasówce już jest słaby!

Matti, dlaczego po jednym występie tak ostro osądzasz? Nawet najlepszym zdarza się pojechać źle, nie trafić z formą, mieć ból brzucha. Idąc tym tokiem rozumowania Rogers nie powinien jechać kolejnych czasówek na Mistrzostwach Świata, bo w całym sezonie nie pokazywał nic w tej specjalności. A ile tytułów zdobył doskonale wiemy.

  1. Bodnar (oczywiście Łukasz) w tym sezonie nie jest w formie i nie ma podstaw do brania go na TdP gdyż jest to wyścig nie dla niego (brak czasówki)

  2. Czasówka na MP nie była przypadkiem, Łukasz Bodnar zdecydowanie obniżył loty

  3. M.Rogers kończył przed MŚ czasówki w ścisłej czołówce np. w TdF czy Deutschland Tour. Potrafił przy okazji przygotować się do tego startu! Łukasz Bodnar był już na MŚ parę razy i kończył w ścisłej końcówce (patrz- 13 miejsce P.Niemca 2004).

Przesadna skromnosc panie Bartku.
Wielu stawialo, ze pan powalczy o MP, Wskoczyl Pan na drugi stopien podium zgodnie z oczekiwaniami fanow, a nie w okolicy 5ego miejsca.
Serdeczne gratulacje.

Mi się zdaje że to nie była przesadna skromność … Wydaje mi się że Bartosz nie wiedział do końca czego się spodziewać i sam siebie trochę zaskoczył a zresztą już napisał o mistrzostwach na swojej stronce www.huzarski.pl