MP w kolarstwie torowym elity

tor

#1

14 (poniedziałek) i 15 (wtorek) sierpnia zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski w kolarstwie torowym w kategorii elita.Zawody odbędą się na torze kolarskim w Szczecinie ( tor znajduje się przy rondzie na osiedlu Zawadzkiego :slight_smile: )
Prorgam zawodów
:arrow_right: Poniedziałek
10:00

  • eliminacje do sprintu - 200m
  • eliminacje 4 i 3 km na dochodzenia
  • sprint - 1/4 finału
    16:30
  • otwarcie mistrzostw
  • 1000 i 500 m
  • finały wyścigów na dochodzenie
  • sprint 1/2 finału i finał
  • wyścig punktowy
    :arrow_right: wtorek
    10:00
  • sprint druzynowy - finał
  • 4 km drużynowo
  • keirin eliminacje i finał
    :exclamation: ZAPRASZAM :exclamation:

#2

Odbyły się te mistrzostwa czy deszcz przeszkodził? Czy może w Szczecinie nie było dziś deszczowo?


#3

Ja wiem tyle, że w finale na 4 km jechał Rataj z Zielińskim a o brąz Mikulicz z kims tam. Dodam że Mikulicz to pierwszoroczny orlik :wink:


#4

z małymi przerwami ale udało się rozegrać wszystkie konkurencje, wyniki z onet.pl

1 km ze startu zatrzymanego

  1. Łukasz Kwiatkowski (Stal Grudziądz) 1.06,436

  2. Damian Zieliński (Gryf Szczecin) 1.06,8

  3. Mateusz Jędrzejczyk (KTC Konin)

  4. Mateusz Czapla (Payfic Toruń)

  5. Kamil Kuczyński (Gryf Szczecin)

  6. Dominik Maciołek (KTK Kalisz)

    500 m - kobiet

  7. Magdalena Sara (Stal Grudziądz) 37,720

  8. Renata Dąbrowska (Cyklista Żyrardów)

  9. Paulina Cieślik (Stal Grudziądz)

  10. Dominika Mączka (Kross Ziemia Darłowska)

  11. Małgorzata Wojtyra (BO-GO Szczecin)

  12. Kornelia Mączzka (Kross Ziemia Darłowska)

    3000 m kobiet

  13. Joanna Ignasiak (Górnik Wałbrzych) 4.08,237

  14. Katarzyna Jagusiak (Stal Grudziądz)

  15. Anna Harkowska (Lider Słubice)

  16. Agnieszka Kendysz (Kross Ziemia Darłowska)

  17. Agnieszka Pieter (LZS Czernica)

  18. Karolina Janik (BO-GO Szczecin)

    4000 m mężczyzn

  19. Rafał Ratajczyk (Scout Częstochowa) 4.49,760

  20. Wojciech Ziółkowski (KTC Konin)

  21. Paweł Mikulicz (Pacyfic Toruń)

  22. Michał Nawrocki (KTK Kalisz)

  23. Mateusz Czapla (Pacyfic Toruń)

  24. Tomasz Zaręba (KTK Kalisz)

    sprint mężczyzn

  25. Damian Zieliński (Gryf Szczecin)

  26. Łukasz Kwiatkowski (Stal Grudziądz)

  27. Paweł Kościecha (Stal Grudziądz)

  28. Tomasz Schmidt (KTK Konin)

  29. Kamil Kuczyński (Gryf Szczecin)

  30. Krzysztof Szymanek (Stal Grudziądz)

    sprint kobiet

  31. Renata Dąbrowska (Cyklista Żyrardów)

  32. Magdalena Sara (Stal Grudziądz)

  33. Paulina Cieślik (Stal Grudziądz)

  34. Małgorzata Wojtyra (BO-GO Szczecin)

  35. Patrycja Wiśniewska (Stal Grudziądz)

  36. Agnieszka Kendysz (Cyklista Żyrardów)

    wyścig punktowy kobiet

  37. Małgorzata Wojtyra (BO-GO Szczecin)

  38. Joanna Ignasiak (Górnik Wałbrzych)

  39. Karolina Janik (BO-GO Szczecin)

  40. Katarzyna Jagusiak (Stal Grudziądz)

  41. Agnieszka Pietr (LZS Czernica)

  42. Żaneta Komoś (BO-GO Szczecin)

Kobiety:

keirin

  1. Magdalena Sara (Stal Grudziądz)

  2. Renata Dąbrowska (Cyklista Żyrardów)

  3. Małgorzata Wojtyra (BO-GO Szczecin)

  4. Patrycja Wiśniewska (Stal)

  5. Paulina Cieślik (Stal)

  6. Karolina Janik (BO-GO)

    scratch

  7. Katarzyna Jagusiak (Stal)

  8. Renata Dąbrowska (Cyklista)

  9. Karolina Janik (BO-GO)

  10. Marta Szczuko (BO-GO)

  11. Marta Walczewska (BO-GO)

  12. Joanna Ignasiak (Górnik Wałbrzych)

Mężczyźni

wyścig punktowy

  1. Marcin Wolski (KTC Konin) 79 pkt

  2. Mateusz Czapla (Pacyfic Toruń) 63

  3. Mateusz Jędrzejczyk (KTC) 62

  4. Łukasz Bujko (Duet Goleniów) 60

  5. Michał Nawrocki (KTK Konin) 37

  6. Tomasz Zaręba (KTK) 36

    keirin

  7. Damian Zieliński (Gryf Szczecin)

  8. Łukasz Kwiatkowski (Stal)

  9. Paweł Kościecha (Stal)

  10. Dawid Hirsz (Stal)

  11. Rafał Poper (Gryf)

  12. Kamil Kuczyński (Gryf)

    4000 m drużynowo

  13. KTK Kalisz (Hubert Tułacz, Michał Nawrocki, Damian Maciołek,
    Tomasz Zaręba) 4.32,810

  14. KTC Konin

  15. Pacyfic Toruń

    sprint drużynowy

  16. Stal Grudziądz (Łukasz Kwiatkowski, Paweł Kościecha,
    Krzysztof Szymanek) 1.18,718

  17. Gryf Szczecin (Damian Zieliński, Rafał Poper, Tomasz Balcer) 1.19,5

  18. Stal II Grudziądz 1.23

Madison i scratch mężczyzn zostanie rozegrany w połowie września w Kaliszu


#5

tak owszem Pawel Mikulicz pierwszoroczny orlik ale Michal Nawrocki to drugoroczny junior :stuck_out_tongue:


#6

Tak to prawda ale Nawrocki to praktycznie tylko tor :slight_smile: i czasówki a Paweł ściga się we Włoszech :slight_smile:

[size=75][ Dodano: Pon 21 Sie, 2006 19:03 ][/size]
Trzeba też pochwalić Mateusza Czplę drugo roczny orlik :slight_smile:


#7

Mateusz Jedrzejczyk takze jest pierwszoroocznym orlikiem i takze sciga sie i na szosie i na torze … :slight_smile: