Największy katalog sprzętu rowerowego

Cześć,

Szukając części do swojego wymarzonego roweru zajrzyjcie na stronkę e-bikerzone.com znajdziecie tam katalog części, do rowerów różnych typów. W przyszłości rozbudowany zostanie także dział ‘rowery’, ‘ubiory’ i ‘akcesoria’.
Katalog jest za free, można części łatwo porównywać, a niedługo zestawienie będzie można drukować do pliku pdf :slight_smile:
W najbliższym czasie pojawi się również kilka nowości, typu forum, galeria itp. Zapraszam do częstego odwiedzania.

PS. Strona jest dla Was, jeśli macie jakieś uwagi lub sugestie, piszcie na adres redakcji.

Pozdrawiam,

Michał

niestety mi nie działa ten odnośnik… nie wiem czemu. napisane mam ze nie odnaleziono serwera… :neutral:

Już działa :slight_smile:

Zapraszam jeszcze raz na portal e-bikerzone.com ,gdzie będziemy mogli szerzyć nasze bike zboczenie, wymieniać się poglądami, a co najważniejsze będziemy mogli pokazać innym nasze fotki i nasze cudowne rowery w akcji.
Niebawem rusza forum, oraz właśnie specjalny serwer na Wasze cudowne fotki. Najfajniejsze i najlepiej oceniane zostaną nagrodzone! Nagrody niespodzianki przygotował portal e-bikerzone.com oraz jeden z czołowych producentów branży rowerowej w Polsce, ale to póki co tajemnica :slight_smile:

Pozdrawiam,

Michał
www.e-bikerzone.com