Nowa Kategoria: Projektowanie Wyścigów

Czołem!

Żeby polepszyć organizację wyzwań w projektowaniu tras wyścigów kolarskich stworzyliśmy nową kategorię dla tychże: Projektowanie Wyścigów. W związku z tym, każde wyzwanie może mieć swój oddzielny temat w tej kategorii (np. Tour de France 2023, Wyścig-Pokoju AD 2022 itp.).

@Kisik94 zgodził się trzymać pieczę od strony organizacyjnej wyzwań i mam nadzieję, że to podtrzymuje :slight_smile:

2 polubienia

Fajna decyzja. Nie będzie takiego “miszmaszu” w oryginalnym wątku o projektowaniu tras kolarskich.

e: Teraz zobaczyłem, że ten wątek zniknął :-1:

:blush:

Czyli tam będą zwycięzcy wybierać konkursy, a w oddzielnych tematach będą wrzucane trasy?

Wstałem 20 minut temu (jestem na nocnych zmianach w pracy) i byłem zaskoczony, że dostałem funkcję moderatora. Ale chwilę później dostałem odpowiedź dlaczego :wink: .

Oczywiście podtrzymuję swoją decyzję co do moderowania tego działu jak się okazało.

Już wrócił i został dorzucony do odpowiedniego działu :+1: .

1 polubienie

Wow super że awansowałeś na moda Krzysztof

Zapomniałeś zapytać ile będzie teraz zarabiał :wink:

4 polubienia

@Kisik94 przyznaj się od razu - szóstka z przodu :crazy_face:

Tak, górna prawa do leczenia :wink: .

2 polubienia

Gratulacje @Kisik94 :clap:

1 polubienie

Prędzej spodziewałbym się takiego posta po @jarek996 lub @Eder nie po tobie :blush:

Bo to jest tak Naxi że Jarek przedrzeźnia mnie a Korzeń Jarka :crazy_face::joy:

1 polubienie

A Ty wszystkich :joy: znaaaki

2 polubienia

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.