Nowy portal - www.naszosie.pl

Witam

Chciałbym Was poinformować, że ruszyła już strona internetowa poświęcona kolarstwu szosowemu: www.naszosie.pl
Serdecznie zapraszam do odwiedzin.

Liczę też na Wasze opinie, komentarze ([email protected])
Dołożę wszelkich starań, aby spełniła ona oczekiwania każdego fana kolarstwa szosowego.

Pozdrawiam
Marek

Nie powiem, na pierwszy rzut oka robi w cale pozytywne wrażenie - ciekawy projekt i niezła IMO przejrzystość. Pozytywna konkurencja “na szosie w Internecie” myślę, że nie zaszkodzi, a sam dodaję stronę do innych kolarskich ulubonych.

Witam
Poszukuję pasjonatów “szosy”, osób chcących współtworzyć serwis, pisać artykuły (każdego dnia), zbierać informacje z peletonu.
Zainteresowane osoby proszę o maila: [email protected] lub gg 11916253.

Pozdrawiam
Marek
www.naszosie.pl

Stronka faktycznie interesujaca,ale pozostanę wierny tej, na której jestem obecnie. :wink:

“Najlepsza strona o kolarstwie szosowym w Polsce” :unamused:

IMO tą jedyną dla wielu (w tym i dla mnie) pozostanie Szosa, a pisanie takich rzeczy na nowopowstałej stronie, to mówiąc delikatnie… spore naciągnięcie. Nawet w google’ach Was nie ma, ale życzę powodzenia :wink:

Bardzo fajna stronka, troszke wszystkiego za dużo na raz --> JA POZOSTAJE WIERNY SZOSA.ROWERY.ORG :slight_smile: -> dla mnie tu zaczyna się dzień