Oddam trochę śmieci

Nie na Allegro, bo szkoda zachodu, oddam a nie sprzedam nieco śmieci/rupieci - może się komuś przydadzą. Warszawa.

  • dwie nowe dętki 28x630 (romet sport, jeśli ktoś ma na zimę),
  • dwa komplety używanych pedałów JAR z czarnymi blokami (jedne bloki nowe, drugie używane),
  • tylną piastę DuraAce AX (1980-1984, 7s, taka frezowana pod szprychy) bez zacisku, z kasetą (składkową, tj. koronki wydają się nieco z różnych parafii…) w stanie niezłym
    [/b]

hej jest to jeszcze aktualne?? ja bylmy, zainteresowany…
Pozdrawiam

masterio, bartek_120, bio, Pawelak89 i uoo: uzgodnijcie między sobą, kto czego potrzebuje. Czekam na wiadomość. Tel do mnie: 601 827 225
Pozdrawiam

jakby co zostalo to ja bym cos wziol :slight_smile: zwlaszcza ta kaseta z piasta

Mi by się przydały takie pedała na zimę nie żebym nie miał tylko poprostu chcę mieć “niezadobre” bo mi moich szkoda , jak ktoś ma powazniejsze argumenty to się nie wtrącam…

Mnie intersują pedały, mogą być z używanymi progami :slight_smile:

Jeśli Doktorowi chciałoby sie wysłać pocztą (ile wysyłka???) to pisałbym sie na te nowe bloki do pedałów.

Panowie, Doktorowi chodzi wylacznie o odbior osobisty!

To ja odpadam :slight_smile:

Ja zgodnie z tym, co pisałem innym chętnym na PW, jestem zainteresowany głównie piastą, w drugiej kolejności pedałami. I tak, jak życzył sobie Doktor, odbiór osobisty nie jest dla mnie problemem.

ja jestem zainteresowany pedalami .a le odbior osobisty raczej odpada :/

W takim razie niech pod tym postem piszą już tylko zainteresowani, którzy mogą części odebrać osobiście. Ja - zgodnie z tym co pisałem wcześniej - jestem zainteresowany głównie piastą i pedałami. Odbiór osobisty nie jest dla mnie kłopotem. Jeśli są inni chętni i mogą odebrać osobiście - piszcie, jakoś się podzielimy :wink:
Pozdrawiam :exclamation:

OK, zapraszam więc chętnych do odbioru - do Świąt muszę się pozbyć.

Przy okazji mam też dwa egzemplarze:

  • Kalendarz Cyklosport (tak się wówczas nazywało Masters) 95
  • Kalendarz Masters 98
    Zawierają m.in. wyniki MP, challenge’u i challenge’u górskiego za rok poprzedni, tj odpowiednio '94 i '97. Może Redakcja Szosy jest zainteresowana (może warto uzupełnić i wydac latami?) ? A może ktoś, komu koega wciska ciemnotę, jaki to był świetny 10 lat temu? :wink:

PS. Zabawne, że nazwiska czołówki jakby te same co dziś - tylko o kategorię wyżej… :wink: